Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

ZASTRZELIŁ PSA Z WIATRÓWKI. USŁYSZAŁ ZARZUTY

41-letni mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie zastrzelił psa z wiatrówki. Do zdarzenia doszło w maju bieżącego roku. Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

W maju bieżącego roku ropczyccy policjanci zostali powiadomieni o postrzeleniu psa w gminie Wielopole Skrzyńskie. O zdarzeniu powiadomił właściciel psa. Z relacji zgłaszającego wynikało, że zwierzę wyszło poza teren jego posesji, a po jakimś czasie, ranne wróciło do domu. Następnego dnia mężczyzna znalazł je martwe. Po obejrzeniu rany stwierdził, że prawdopodobnie powstała ona w wyniku postrzelenia.

Tablica Firm

Jego podejrzenia zostały potwierdzone. Policjanci ustalili, że sprawcą może być 41-letni mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie. W miejscu jego zamieszkania znaleziona została wiatrówka. W toku prowadzonego postępowania potwierdzono, że śrut znaleziony w ciele psa, został wystrzelony z zabezpieczonej przez funkcjonariuszy broni.

Mężczyzna usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Wyjaśnił, że strzelał w kierunku zwierzęcia, jednak chciał jedynie go odstraszyć, gdyż pies wchodził na teren jego posesji. Za popełniony czyn grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x