Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

POMOC DLA RODZIN POLICJANTÓW Z UKRAINY

Policjanci i pracownicy cywilni ropczyckiej komendy już wielokrotnie organizowali różnego rodzaju akcje, których celem była pomoc osobom potrzebującym. Tego typu działania mają szczególne znaczenie teraz, gdy w naszym kraju przebywa wiele rodzin ukraińskich, które u nas znalazły schronienie. By pomóc im przetrwać im ten trudny okres, została zorganizowana zbiórka pieniężna, za którą zakupiono artykułu spożywcze i chemię gospodarczą. Wkrótce trafią one do rodzin ukraińskich policjantów, przebywających na terenie Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Polańczyku.

Funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach i Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim zaangażowali się we wspólną pomoc rodzinom policjantów z Ukrainy, które uciekając przed wojną, znalazły bezpieczne schronienie na terenie Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Polańczyku.

Dzięki empatii wielu osób zebrano pieniądze, za które zakupiono produkty żywnościowe, środki pielęgnacyjne i higieniczne dla dzieci i dorosłych, a także chemię gospodarczą. Dla dzieci zostały zakupione także zabawki. Dzisiaj produkty zostały przekazane do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, która była inicjatorem zbiórki. Wkrótce trafią one do osób potrzebujących.

Bardzo serdecznie dziękujemy producentowi chrupek oraz jednej z firm handlowo – usługowych z Sędziszowa Małopolskiego za włączenie się do akcji i przekazanie produktów spożywczych oraz ceramiki obiadowej dla rodzin z Ukrainy.

źródło: KPP Ropczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.