Orech promocje

Sprzęt elektroniczny dla Klubów Seniora w gminie Ropczyce

Seniorzy z Klubów Seniora będą mieli do dyspozycji nowy sprzęt elektroniczny. 18 marca w ropczyckim Centrum Kultury nastąpiło oficjalne przekazanie 5 zestawów urządzeń cyfrowych, w których skład wchodzi laptop, tablet i smartphone.

Sprzęt przekazał Zastępca Burmistrza Ropczyc Marek Misiura dla Dyrektor Centrum Kultury Sylwii Ruszel. Urządzenia zostały pozyskane w ramach programu ,,Podkarpacki E-Senior”. Seniorzy już wcześniej mogli skorzystać ze szkoleń komputerowych. Uczestniczyli w 15 spotkaniach czterogodzinnych, a po skończonym kursie wzięli udział w animacjach. Wszystkie te zadania realizowane były w ramach “Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020”. Pozyskany sprzęt pozwoli na prowadzenie kolejnych szkoleń dla seniorów z ośmiu Klubów Seniora w gminie Ropczyce.

Jeden komentarz na temat “Sprzęt elektroniczny dla Klubów Seniora w gminie Ropczyce

  • 19 marca 2021 o 19:10
    Permalink

    Przecież takie laptopy otrzymały wszystkie gminy, a tu pokazują że to coś szczególnego. Pijar i promocja jak to mówią wart jest więcej jak kilo roboty. Ale chyba o handlu to było ha, ha.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *