Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Zmienia piłkarskie teamy. Z Błękitnych do ich rywala z grupy spadkowej

Rutynowany golkiper Damian Albrycht, w minionych sezonach piłkarz czwartoligowych Błękitnych Ropczyce przenosi się do ich ligowego rywala. 

Damian Albrycht zawodnikiem drużyny z Ropczyc był w sezonach 2018/19, 2019/20 i rundzie jesiennej 2020 roku.

Do zespołu Błękitnych, 30-letni bramkarz przyszedł latem 2018 roku z zdegradowanej wówczas z IV ligi podkarpackiej, Głogovii Głogów Młp. 

Rozstający się z drużyną trenera Łukasza Chmury, Damian Albrycht, w rundzie wiosennej 2021, grać będzie u przeciwnika Ropczycan z wojewódzkiej ligi, drużynie z sąsiedniego powiatu, teamie Sokoła Kolbuszowa Dolna

Piłkarzy z Ropczyc, jak i Kolbuszowian czekają w rundzie rewanżowej sezonu 2020/21pojedynki o utrzymanie na czwartoligowym szczeblu. Zespoły rywalizują w tzw. strefie spadkowej czyli o miejsca 9-22. 

W rundzie jesiennej 2020, w meczu obu drużyn rozegranym w Kolbuszowej z początkiem drugiej dekady listopada był remis 1-1, a opuszczający ropczycki team Damian Albrycht zagrał w tym pojedynku w pełnym wymiarze czasowym.

W rundzie wiosennej 2021 Błękitni będą podejmować Sokoła, w 31 kolejce czwartoligowego szczebla. Będzie to w ostatni weekend maja.

(S.Siwiec)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *