Orzech promocje

Tragiczny wypadek w Pilźnie. Nie żyje 18-letnia mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego

Do wypadku doszło dziś w nocy około godz. 3 w miejscowości Pilzno na ul. Kraszewskiego (pow.dębicki). Wstępnie ustalono, że samochód marki Alfa Romeo kilkakrotnie koziołkował i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji.

Wraz z załogą przybyłego na miejsce zespołu ratownictwa medycznego przystąpiliśmy do udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom poszkodowanym, a także przeszukaniu okolicy na wypadek większej ilości osób które mogły brać udział w zdarzeniu. Na czas prowadzonej akcji, droga była całkowicie nieprzejezdna. Dalsze działania polegały na oświetleniu miejsca wypadku na czas czynności policyjnych – opisują przybyli na miejsce strażacy z OSP Pilzno.

Jak informuje nas podkomisarz Dominika Kopeć z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, w zdarzeniu ucierpiały dwie osoby 18-letnia mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego i 21-letni mieszkaniec powiatu dębickiego, które zostały przewiezione do szpitala.

Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie pomimo wysiłku lekarzy jej życia nie udało się uratować. 18-latka z powiatu ropczycko-sędziszowskiego zmarła dziś po południu.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia, między innymi kto kierował samochodem.

źródło zdjęć: OSP Pilzno

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] pisaliśmy TUTAJ w marcu tego 2021 roku, w miejscowości Pilzno w powiecie dębickim doszło do wypadku, który […]

2
0
Would love your thoughts, please comment.x