Daniel Obajtek

W sparingu w Sędziszowie Młp. Cosmos ogrywa Lechię

W pierwsze sobotnie południe marca, piłkarze czwartoligowej Lechii Sędziszów Młp. rozegrali kolejny sparing przed rundą rewanżową sezonu 2020/21. Rywalizowali z drużyną z powiatu sanockiego.

Zespół Lechii Sędziszów Młp. 6 marca, w kolejnej grze kontrolnej przed ligowymi bojami wiosny 2021, rywalizował z Cosmosem Nowotaniec.

To team wicelidera klasy okręgowej Krosno, po rundzie jesiennej 2020. 

W pojedynku rozgrywanym w Sędziszowie Młp. górą byli przyjezdni. Piłkarze Cosmosu ograli Lechię 1-2. Bramkę dla Sędziszowian zdobył doświadczony 30-letni Paweł Branas. 

Zespół Cosmosu drugą część ligowego sezonu klasy “O” Krosno, zaczyna już za tydzień, 14 marca. Będzie to mecz szczycie tych rozgrywek. Cosmos w wyjazdowej grze zmierzy się liderem krośnieńskiej okręgówki, teamem Bieszczad Ustrzyki Dolne.

Lechia ma więcej czasu do inauguracji drugiej części sezonu 2020/21 w wojewódzkiej lidze, w której zajmuje 20 lokatę i czeka ją walka o utrzymanie.

Pojedynki czwartoligowej wiosny drużyna trenera Jakuba Słomskiego, rozpocznie w sobotę 27 marca, meczem w Sędziszowie Młp., z rywalem z sąsiedniego powiatu dębickiego, Legionem Pilzno.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x