Na sygnale

Pożar osobówki w Zagorzycach

Dziś około godziny 16 kierująca samochodem marki Ford jadąc przez miejscowość Zagorzyce, zauważyła dym wydobywający się spod maski samochodu, zatrzymała się i wtedy zaczęły wydobywać się płomienie -informuje rzecznik prasowy policji.

Kiedy na miejsce dotarła Ochotnicza Straż Pożarna z Zagorzyc Górnych samochód był już objęty w całości ogniem. Nic nikomu się nie stało, niestety samochód spłonął.

Źródło zdjęć: OSP Zagorzyce Górne

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x