Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

30-latek z Gminy Ropczyce stracił prawo jazdy

O 58 km/h przekroczył dozwoloną prędkość kierujący audi, który został zatrzymany do kontroli drogowej w miejscowości Sielec. 30-latek został ukarany mandatem w kwocie 1500 zł, a na jego konto trafiło 13 pkt karnych. Mężczyźnie zostało zatrzymane także prawo jazdy.

Pomimo licznych apeli i dziań profilaktycznych prowadzonych przez funkcjonariuszy, wciąż jedną z najczęściej występujących przyczyn zdarzeń drogowych jest przekraczanie prędkości. Nadal zdarzają się kierujący, którzy łamią przepisy i jeżdżą brawurowo, powodując zagrożenie dla siebie samych, jak również innych uczestników ruchu drogowego.

Dzisiaj po godz. 10 w miejscowości Sielec, funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego z ropczyckiej komendy zauważyli kierującego audi, który poruszał się znacznie szybciej, niż pozwalają na to przepisy. Mundurowi sprawdzili jego prędkość. Mężczyzna w miejscu, w którym obowiązuje ograniczenie do 50 km/h., jechał z prędkością 108/km/h. Kierującym okazał się 30-letni mieszkaniec Ropczyc.

Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł, a na jego konto trafiło 13 punktów karnych. 30-latkowi zostało zatrzymane również prawo jazdy i przez najbliższe 3 miesiące nie usiądzie za kierownicą.

źródło materiału KPP Ropczyce, zdjęcie przykładowe KPP Ropczyce

4 komentarze na temat “30-latek z Gminy Ropczyce stracił prawo jazdy

 • 27 listopada 2022 o 09:51
  Permalink

  I koniecznie stańcie z radarem na drodze z Lipia do Olchowej. Jeździ tam kilu takich oszołomów , że ludzie muszą uciekać do rowów !!!

  Odpowiedz
 • 24 listopada 2022 o 11:24
  Permalink

  Może niech więcej „zauważają „ przekraczających prędkość w Sielcu .
  Przecież to jakaś farsa jest .
  Dwa trzy progi zwalniające sprawę by załatwiło .
  Tak jak w cywilizowanych krajach jest w obszarze zabudowanym .

  Amen

  Odpowiedz
  • 25 listopada 2022 o 17:37
   Permalink

   I podobnie często się zdarza w Sędziszowie Młp. po zmierzchu /od świateł do centrum – po drodze jest posterunek Policji – ale co niektórzy nic sobie z tego nie robią/.
   Nie raz pewnie setka na liczniku była, jak taki delikwent rozpędzał się od świateł, ale co my mieszkańcy możemy zrobić, możemy to zgłaszać na forum ……..

   Odpowiedz
  • 26 listopada 2022 o 08:36
   Permalink

   A może mur zaporowy, albo zdziurawić drogę? Idiotyzm

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *