Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Kiedy Powiatowa GALA SPORTU i wręczenie nagród? Znamy datę!

Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego 2020 roku organizowany jest przez Samorząd Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego. W tym roku tak jak i w ubiegłym głosowanie odbyło się za pośrednictwem naszego serwisu RRS24. Tegoroczna odsłona jest 7. edycją Plebiscytu Sportowców Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego.

Głosowanie internetowe trwało od 29 stycznia do 28 lutego 2021 r. Podobnie jak w poprzednich latach głosujący wybierali zwycięzców w pięciu kategoriach: Sportowiec Roku, Trener Roku, Talent Roku, Działacz Sportowy Roku oraz Drużyna Roku.

Ze względu na okoliczności oraz stan epidemiczny przyjęty w Polsce i związane z nim obostrzenia, finałowa Gala ogłoszenia wyników Plebiscytu została przesunięta na bardziej sprzyjający termin, który właśnie nastąpił.

Samorząd Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego ogłosił datę Powiatowej Gali Sportu, na której poznamy wszystkich laureatów plebiscytu. VII Powiatowa Gala Sportu odbędzie się w piątek 18 czerwca o godz. 18 w Sali Audytoryjnej w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach! Oprawę artystyczną wydarzenia zapewni MusicTeam z Ropczyc.

W trakcie Gali odbędzie się także losowanie szczęśliwego kupony spośród wszystkich głosujących. Wylosowana osoba zostanie nagrodzona kwotą 500 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x