Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Trójka akrobatek – medalistek z klubu Akrobatyka Ropczyce wystąpi w Programie MAM TALENT

Jak już pisaliśmy TUTAJ, Trójka dziewczyn, akrobatek z klubu sportowego Akrobatyka Ropczyce, w składzie Kamila Bizoń, Antonina Dłużeń i Emilia Królikowska dostała się do polskiej kadry narodowej. Dziewczyny oprócz tego, że zbierają medal po medalu na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach to jeszcze… będą w programie MAM TALENT!
Brązowy medal Mistrzostw Polski w Łańcucie

Ta wspaniała trójka akrobatek wróciła 5 września bieżącego roku z Mistrzostw Polski Juniorów z brązowymi medalami na szyjach. Te dwudniowe, prestiżowe zawody odbywały się w Łańcucie. Dziewczyny współzawodniczyły z ośmioma innymi zespołami. Poniżej występ z tych zawodów ⤵

Zwycięstwo w międzynarodowym turnieju w Warszawie

W ubiegły weekend nasze akrobatki wzięły również udział w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Warsa i Sawy. W ubiegłym roku zdobyły na nim srebrny medal.

W tym roku konkurowały z siedmioma zespołami, w tym dwoma z Ukrainy. Walka była niezwykle zacięta, ze względu na wysoką dyspozycję uczestniczek. Po dwóch dniach eliminacji dziewczyny były na drugim miejscu. W niedzielnych finałach nadrobiły jednak straty i wygrały z Ukrainkami różnicą 0.140 punkta, zdobywając tym samym złoty medal i puchar Warsa i Sawy.

Trójka dziewczyn z Klubu Akrobatyka Ropczyce (przypominamy – w składzie: Kamila Bizoń, Antonina Dłużeń i Emilia Królikowska) zaskoczył wszystkich znakomitą dyspozycją tej trójki dziewczyn w kategorii 12-18 lat. Ich rywalizacja z Ukrainkami nie pozostawia żadnych złudzeń co do ich formy i pozwala wiązać z tymi dziewczynami ogromne nadzieje na przyszłość.

Cudowna trójka z Ropczyc wystąpi w MAM TALENT!

W Sobotę, 25 września o godz. 20.00, na kanale TVN zostanie wyemitowany odcinek castingowy programu „Mam Talent” z udziałem naszych dziewczyn, które wystąpią pod nazwą Trio KET! Trzymajmy za nie kciuki!

fot. Ula B.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] w castingu do Mam Talent – programu telewizyjnego stacji TVN – o czym pisaliśmy tutaj. Swoim występem zachwyciły jurorów, a już w sobotę o godzinie 20.00 można obejrzeć w […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x