Orzech promocje

PANI DOROTA SCHUDŁA 20 KG W PROJEKT ZDROWIE

Pani Dorota zdecydowała się skorzystać z pomocy dietetyka, aby w zdrowy sposób zredukować masę ciała. Dziś jest lżejsza o 20 kilogramów, ponadto straciła 20 cm w pasie i 10 cm w biodrach i, jak sama mówi, czuje się rewelacyjnie.

Przeczytajcie, jak Pani Dorota opisuje swoją drogę do sukcesu.

Co skłoniło Panią do umówienia się na wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie?

Chciałam w końcu coś zmienić w swoim życiu. Źle czułam się w swoim ciele. Gabinet Projekt Zdrowie znalazłam w internecie. Postanowiłam zadzwonić i umówić się na konsultację z dietetykiem.

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło Pani trudność?

Zmiana nawyków żywieniowych nie sprawiła mi żadnych trudności. Dzięki wskazówkom pani dietetyk nauczyłam się modyfikować potrawy i bardzo mi smakują. Moją ogromną słabością zawsze były słodycze, teraz potrafię zrobić bardzo smaczne desery, w wersji fit. Dzięki temu nie muszę rezygnować ze słodkich przekąsek.

Jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze?

Wreszcie mogę się cieszyć z mniejszych rozmiarów, z czego jestem bardzo dumna. Na pewno mam więcej energii, niż przedtem. Nie czuję się ociężała i przemęczona. Czuję się wyśmienicie!

Czy poleciałby Pani gabinet Projekt Zdrowie osobom, które chcą skutecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów?

Z czystym sumieniem polecam, i będę polecała, Projekt Zdrowie. Pani dietetyk ma świetne  podejście do pacjenta. Bardzo spodobało mi się to, że nie mam z góry narzuconej diety, tylko z produktów proponowanych mogę sobie sama komponować posiłki, według wskazówek. Dzięki temu, nauczyłam się zdrowego, racjonalnego podejścia do jedzenia. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do takiego miejsca.

Po raz kolejny mieszkańcy Ropczyc i okolic będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji dietetycznych w gabinecie Projekt Zdrowie. To nie jedyna z niespodzianek, którą przygotowali organizatorzy akcji społeczno – edukacyjnej „Bez krytyki zmieniamy nawyki”.

Kampania organizowana przez Polskie Centra Dietetyczne potrwa od 13 września do końca listopada. „Bez krytyki zmieniamy nawyki ” to ogólnopolska akcja edukacyjno – społeczna, której celem jest zwiększenie świadomości dotyczącej prawidłowych nawyków żywieniowych oraz pomoc osobom z nadwagą i otyłością w dążeniu do lepszego samopoczucia oraz poprawy zdrowia.

W ramach akcji gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie w Ropczycach oferuje możliwość odbycia darmowych konsultacji dietetycznych. W trakcie spotkania dietetyk Anna Rak przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Aby umówić się na bezpłatną konsultację wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 577 991 234 lub pozostawić swoje dane kontaktowe za pomocą formularza na stronie www.ropczyce.projektzdrowie.info.

Więcej informacji o akcji można znaleźć pod adresem www.zmieniamynawyki.com


PROJEKT ZDROWIE 
– POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

www.projektzdrowie.info

E-mail: 
ropczyce@projektzdrowie.info

ul. Grunwaldzka 21
39-100 Ropczyce
Tel. +48 577991234

Artykuł płatny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x