Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

W Skrzyszowie odbył się Bal Charytatywny

Tradycyjnie – już od 2007 roku – w Skrzyszowie organizowane są bale charytatywne w okresie karnawału. Tegoroczny bal odbył się wyjątkowo w jesieni, 2 października. Impreze zorganizowali Dyrektor i Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Skrzyszowie.

Bal rozpoczął się 2 października 2021 roku o godzinie 18.30 w Restauracji Rajski Ogród w Skrzyszowie. Udział w nim wzięły m.in. władze Gminy Ostrów. Dla gości przygotowane były poczęstunki, zabawa taneczna oraz losowanie nagród. Wieczór umilił także występ mażoretek. To właśnie dla zespołu mażoretek Anturja zostanie przekazana część dochodu z balu. Pozostała kwota będzie przeznaczona dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego na wypoczynek letni, a także na jednorazowe stypendium dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce i zachowaniu. Szkoła będzie chciała również zakupić pomoce dydaktyczne.

2 komentarze na temat “W Skrzyszowie odbył się Bal Charytatywny

 • 9 października 2021 o 18:47
  Permalink

  Bardzo miłe coronaparty, tak na wesoło.

  Odpowiedz
 • 8 października 2021 o 15:27
  Permalink

  Towarzystwo tzw. dobroczynności sypie kasą z rękawa…a reszta to targowisko próżności w rzeczy samej. Wybryków kapitalistycznych zatem ciąg dalszy….

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *