Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Magdalena Białorucka-Ogorzelec z wyróżnieniem w „Szansie na Sukces”

Śpiewająco poszedł występ Magdalenie Białoruckiej-Ogorzelec, która hitem „Motylem jestem” zapewniła sobie wyróżnienie w 11 odcinku programu „Szansa na sukces”.
Utalentowana Sędziszowianka

O muzykalnej mieszkance Sędziszowa Małopolskiego, Magdalenie, pisaliśmy choćby TUTAJ. Ta „kobieta renesansu” jest wokalistką, autorką tekstów, instruktorką wokalną a ponadto żoną oraz mamą małego Frania.

Już podczas losowania piosenki, przez prowadzącego ten talent show, Marka Sierockiego, szczęście uśmiechnęło się do piosenkarki. Wylosowała szlagier z filmu Jerzego Gruzy, znany szerszej publiczności jako „Motylem jestem”.

Jury było tak oczarowane wykonaniem Magdaleny, że przyznało piosenkarce wyróżnienie. To wydanie „Szansy…” wygrał znany z innego talent show, „The Voice of Poland”, Michał Matuszewski.

Odcinek dostępny jest na TVP VOD – TUTAJ (link) – Magdaleny występ w 26. minucie i 33 sekundzie 🙂

Magdalena dziękuje za wsparcie

Kochani!!! Ogroooomnie Wam dziękuję za tę niezliczoną liczbę SMS/wiadomości/telefonów … Nie wiecie nawet jakie to dla mnie ważne, widzieć ile ludzi wspiera mnie w dążeniu do realizacji swych marzeń.. Oto kolejne – Wyróżnienie w Szansie na sukces z piosenkami Ireny Jarockiej. Chyba sama nie sądziłam, że kiedyś uda mi się stanąć na tej scenie, a jednak. Niedługo kolejne niespodzianki” – możemy przeczytać na profilu Magdaleny Białoruckiej-Ogorzelec na Facebooku.

O Sędziszowiance z pewnością jeszcze będziemy pisać.

źródło zdjęć: archiwum prywatne – fb Magdalena Białorucka-Ogorzelec

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
Zenon
2 lat temu

W TVP to żaden sukces . Życzę dalszych sukcesów.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x