Orzech promocje

Motywacja i nawyki. Z dietetykiem są wyniki. 

Początek marca przynosi ze sobą pierwszy powiew wiosny. Czuć w powietrzu energię i chęć do rozpoczęcia tej cieplejszej i bardziej pozytywnej części roku. I właśnie w tym momencie przedstawiamy Wam Panią Justynę – niesamowitą kobietę, która udowadnia, że nic nie stoi na przeszkodzie aby zmienić nawyki żywieniowe i zatroszczyć się o zdrowie swoje i najbliższych osób. Mając pod opieką czwórkę małych dzieci oraz wiele obowiązków schudła niemal 30 kg w 8 miesięcy!

Zapraszamy do przeczytania inspirującego wywiadu z naszą bohaterką.

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji?

Do podjęcia kuracji skłoniła mnie chęć zmiany mojego dotychczasowego sposobu odżywiania na lepsze i zdrowsze, a bycie mamą nie zniechęciło mnie do tego, wręcz pchnęło do przodu.

Jak dowiedziała się Pani o naszym Centrum?

O Projekcie Zdrowie dowiedziałam się przypadkowo, gdy przeglądałam profil w mediach społecznościowych osoby, która była Waszą pacjentką.

Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed podjęciem kuracji?

Zanim podjęłam kurację nigdy nie pomyślałabym, że mogę i że to właśnie z pomocą dietetyka schudnę. Wcześniej odżywiałam się nieregularnie, niezbyt zdrowo, a posiłki nie były zbilansowane.

Co  motywowało Panią do wytrwania na diecie?

Taką mocną motywacją było to, że moja praca nad sobą nie idzie na marne lecz przynosi efekty. Cieszyły mnie wizyty, które pokazywały spadek wagi jak i „ubytki” w obwodach 🙂 Bardzo pomagała mi rozmowa z panią Anią, która od początku kuracji wierzyła we mnie, dodawała otuchy, a także rozwiewała moje wątpliwości odnośnie odchudzania.

Co powiedziałaby Pani osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?

Kochani, jeśli nie wierzycie w to, że nie dacie rady schudnąć, podjąć się wyzwania i przestrzegać diety – ja Wam gwarantuję, że może być inaczej. Miałam w życiu ciężkie chwile, które również odbiły się na mojej wadze, ale właśnie ten czas, miniona przeszłość dała mi szansę na to, że można bez względu na wszystko uwierzyć w siebie i osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Trzeba mocno zaopatrzyć się w cierpliwość i podjąć to wyzwanie a efekt murowany!

Czy jest Pani zadowolona z efektów, które do tej pory Pani osiągnęła?

Oczywiście, że jestem zadowolona 🙂 Bardzo się cieszę i jestem dumna z siebie! Najbardziej cieszą mnie komplementy od bliskich i znajomych odnośnie wyglądu. Dałam radę pomimo innych obowiązków i przy czwórce małych dzieci. Gotowanie dla siebie i rodziny nie sprawiało mi problemów i nie było przeszkodą by w codzienne posiłki dla dzieci wkraść zdrowe zamienniki.

Jak zachęciłaby Pani innych do odwiedzenia naszego Centrum Dietetycznego?

Po prostu – jeśli zależy Ci na zgubieniu kilku kilogramów, na dobrym wyglądzie i zdrowym trybie odżywiania to Projekt Zdrowie w Ropczycach jest tym miejscem, w którym musisz się znaleźć. Przekraczając próg gabinetu i będąc pod opieką pani Ani zaczniesz przygodę na całe życie. Dla mnie to była świetna zabawa, która jak widać przyniosła zamierzony efekt!

Pani Justyna już na pierwszej wizycie ujęła mnie swoją naturalnością, szczerością, ale także wielką determinacją. Co tydzień stawiała się w gabinecie z uśmiechem i zapałem do działania. To jak zastosowała się do zaleceń pomimo wielu obowiązków wzbudza we mnie ogromny podziw! Oczywiście były momenty zwątpienia, ale razem przeszłyśmy przez te trudne chwile i dzięki temu możemy dziś obserwować piękną przemianę mojej pacjentki – mówi dietetyk Anna Rak.

Wiosna już za rogiem! Dlatego wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na darmową konsultację dietetyczną. Na konsultację można umówić się pod numerem telefonu: 577 991 234 lub poprzez formularz kontaktowy na stronie https://ropczyce.projektzdrowie.info/

Jak wygląda taka wizyta?

W trakcie spotkania dietetyk przeprowadza analizę składu ciała, wykonuje badanie poziomu tkanki tłuszczowej oraz podaje wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu. Podpowiada też, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Nie zaczynaj kolejnego roku od postanowień, umów się na darmową analizę składu ciała
z dietetykiem Anną Rak już teraz i zrób mały krok do dużej zmiany!

PROJEKT ZDROWIE – POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE https://ropczyce.projektzdrowie.info/

e-mail:ropczyce@projektzdrowie.info

ul. Grunwaldzka 21,39-100 Ropczyce

tel: 577 991 234

Jeden komentarz na temat “Motywacja i nawyki. Z dietetykiem są wyniki. 

  • 15 marca 2022 o 10:36
    Permalink

    Fajne hasło 🙂 faktycznie są wyniki tyko sie nie trzeba wstydzić przyjść! u mnie w gabinecie jest zdecydowanie więcej klientek gdy korzystamy z aplikacji do umawiania online wpadaj pl i kurczę, prawię połowa babeczek tak nieśmialo przychodzi..a przecież dbanie o wagę to jedna z najważniejszych rzeczy a że się przybrało tu i tam no to hello są różne akcje nie ma co się wstydzić!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *