Orech promocje

Kolejna nowa fabryka w Sędziszowie Młp.

To już pewne! W Sędziszowie Młp. przy ul. Południowej (za Safranem) zostanie wybudowana nowa Fabryka! Inwestor w tym celu zakupił od prywatnego właściciela 15 hektarów gruntów.

Nowy Zakład będzie zajmował się produkcją przedmiotów i komponentów wyposażenia domowego w którym zatrudnienie znajdzie ok. 300 osób – informuje burmistrz Sędziszowa Młp. Bogusław Kmieć.

źródło: B. Kmieć

15 komentarzy na temat “Kolejna nowa fabryka w Sędziszowie Młp.

 • 18 czerwca 2021 o 01:04
  Permalink

  Całą ekipę bujaka trzeba odsunąc od władzy jak najszybciej przy najbliższych wyborach! Koniecznie bo inaczej miasto upadnie!

  Odpowiedz
 • 17 czerwca 2021 o 11:01
  Permalink

  Brawo👏👏👏 oby tak dalej

  Odpowiedz
  • 17 czerwca 2021 o 18:05
   Permalink

   Brawo dla inwestora i dla Sędziszowa, który z pewnością skorzysta z inwestycji w wielu wymiarach. A Ropczyce jak widać powyżej w komentarzu są zazdrosne (??).

   Odpowiedz
 • 17 czerwca 2021 o 09:01
  Permalink

  W Sędziszowie, nie w Ropczycach 🙂 W Sędziszowie… A w Ropczycach zrobią kolejną, już 5, uroczystość Mehoffera albo Zwierza. Zabronią sprzedaży alkoholu, ograniczą działalność dla inwestorów ale za to nie wyremontują dróg i nie zbudują nowych 🙂 Brawo Bujak, brawo ekipa Bujaka 😛

  Odpowiedz
  • 17 czerwca 2021 o 16:15
   Permalink

   Tak teraz myślę – to ciekawy jestem gdzie są pieniądze w Ropczycah na to , skoro jak widac po Sędziszowie mozna dużo jak sie chce , P Kmieć odmienił to miasto całkowicie , fabryki, bloki , jakieś zalew itd a u nas ? Nic . Już dawno mówiłem że trza tą ekipę wywieźć na taczkach a dać sznase komuś młodemu, ambitnemu człowiekowi.

   Odpowiedz
   • 22 czerwca 2021 o 12:35
    Permalink

    A ciekawe co ma do tego Kmieć? Pan Kapusta przygotował swój prywatny teren i sprzedał go pod zakłady xd

    Odpowiedz
    • 3 lipca 2021 o 23:40
     Permalink

     Nowe zagraniczne Fabryki są zwolnione z podatku na 5 lat potem zmieniaja właściciela i znów 5 lat do przodu , to za co budują/ remontują te drogi w Sędziszowie? PS widać która gmina ma lepsze dochody i organizacje , szczególnie w zimie … Ropczyce odsypane , czarne drogi a w Sędziszow jak co roku …

     Odpowiedz
  • 17 czerwca 2021 o 21:04
   Permalink

   Bujak ze swoja ekipa juz nie jest w stanie nic dobrego zrobic chybs wylaczyc prad na znak protestu przeciwko dzialaniom rzadu ktory jest przyczyna jego niepowodzen.

   Odpowiedz
  • 18 czerwca 2021 o 10:32
   Permalink

   Jak ci tak źle, to się przeprowadź.

   Odpowiedz
  • 19 czerwca 2021 o 00:55
   Permalink

   Jak kilka-kilkanascie lat temu w Sędziszowie się nic nie działo to ropczyce się jakoś rozwijały, teraz sytuacja odwrotna. W Ropczycach stagnacja, za kilka lat jak tak dalej pójdzie to Sędziszow pięknie odpłynie a my zostajemy w tyle, niestety…

   Odpowiedz
   • 5 lipca 2021 o 22:04
    Permalink

    Zawsze możecie zrobić referendum w sprawie przyłączenia Ropczyc do Sędziszowa. Kmieć chętnie Was przygarnie.😂

    Odpowiedz
  • 4 stycznia 2022 o 10:53
   Permalink

   Jak widać inwestorzy wolą jednak u P. Kmuecia. Urząd i gmina działa sprawnie, bez przekrętów. Tam się dobrze dzieje. A u nas w Ropczycach?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.