Orzech promocje

Pilnie potrzebna krew! Jednostki OSP organizują wyjazdy do Rzeszowa

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie zwraca się z prośbą do wszystkich chętnych o honorowe oddawanie krwi. Pilnie potrzebna jest krew, a w szczególności brakuje grup A i 0.

Na apel ten zareagowali między innymi strażacy z OSP Ropczyce-Chechły i OSP Ocieka. Jednostki organizują dla chętnych wspólne wyjazdy.

OSP Ropczyce-Chechły

Wyjazd do RCKiK w Rzeszowie planowany jest na 10 grudnia (piątek). Zapewniony jest darmowy transport. Krwiodawcy otrzymują zwolnienie z pracy. Zgłaszać można się pod numerem telefonu: 880 532 528 lub w wiadomości prywatnej na FB OSP Ropczyce-Chechły. Strażacy muszą znać liczbę chętnych, aby zarezerwować autobus.

OSP Ocieka

Strażacy z Ocieki chcą zorganizować wyjazd 13 grudnia (poniedziałek). Każdy, kto w tym dniu odda krew otrzymuje zaświadczenie uprawniające do uzyskania 2 dni wolnych w zakładzie pracy (13 i 14 grudnia). Wszyscy chętni do wzięcia udziału w wyjazdowej akcji mogą zapisać się na stronie FB Wspólne oddawanie krwi w Ociece. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 grudnia do północy. Godzina wyjazdu oraz miejsce zbiórek w poszczególnych miejscowości zostaną ustalone po określeniu liczby chętnych. Pozostałe informacje na podanej stronie lub pod nr tel. 726 653 473.

źródło zdjęć RCKiK w Rzeszowie

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
2 lat temu

W woli uzupełnienia informacji OSP Ocieka nie jest organizatorem wyjazdu 😉

1
0
Would love your thoughts, please comment.x