Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Głosujmy na gospodynie z naszego powiatu!

Do 30 września można głosować na Koło Gospodyń Wiejskich Wolica Ługowa oraz Jolantę Baran z KGW Klęczany w plebiscycie „Mistrzowie Agro”. Aby przedstawicielki powiatu ropczycko-sędziszowskiego wygrały etap wojewódzki, wystarczy wysyłać smsy.

Powiatowy etap konkursu w kategorii „Koło Gospodyń Wiejskich Roku” w powiecie Ropczycko-Sędziszowskim wygrało KGW Moja Wolica Ługowa zdobywając 301 głosów. Natomiast w kategorii „Gospodyni Roku” najwięcej SMS-ów – 380 wysłano na Jolantę Baran z KGW w Klęczanach.

Teraz Jak głosować ?

Aktualnie trwa głosowanie w etapie wojewódzkim plebiscytu. Zachęcamy do wysyłania SMS-ów na kandydatów z gminy Sędziszów Małopolski. Chcąc wesprzeć Jolantę Baran wyślij SMS o treści RZG.100 pod numer 72355. Koszt 2,46 z VAT.

Jeśli chcesz zagłosować na KGW Moja Wolica Ługowa wyślij SMS o treści RZK.551 pod numer 72355. Koszt 2,46 z VAT.

Głosowanie trwa do 30 września, do godz. 20:00. Szczegóły po kliknięci TUTAJ!

O plebiscycie “Mistrzowie Agro”

W plebiscycie MISTRZOWIE AGRO zostaną przyznane tytuły: Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku. Mieszkańcy Podkarpacia wybiorą także Sołtysa Roku i Sołectwo Roku. Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody podczas uroczystej gali i awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu

Artykuł sponsorowany – płatny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x