Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Brązowa Tarcza Jakości PERSPEKTYWY 2022 dla ropczyckiego L.O.

Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach z niezłym wynikiem w rankingu czasopisma PERSPEKTYWY.
Perspektywiczne Liceum

Ropczycki ogólniak otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim rankingu, zestawiającym placówki edukacyjne. Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach zajęło 33 miejsce wśród najlepszych szkół licealnych w województwie podkarpackim, otrzymując Brązowy Znak Jakości PERSPEKTYWY 2022. Gratulacje dla nauczycieli i pracowników a także dla uczniów – wszyscy oni zapracowali na ten sukces.

Jak wypadły inne szkoły z Podkarpacia?

LO im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek zajęło 1 miejsce w województwie i zdobyło tym samym złoty znak jakości. Na podkarpackim podium stanęło również I Społeczne LO im. Hetmana Jana Tarnowskiego z Tarnobrzega, zajmując drugie miejsce. Trzecie miejsce przypadło w udziale I LO z Oddz. Dwujęz. im. Mikołaja Kopernika z Krosna. Jeśli chodzi o nasz powiat warto wspomnieć, że L.O. im. ks. Piotra Skargi z Sędziszowa Małopolskiego również zostało odznaczone brązową tarczą jednakże zajęło 54 miejsce.

Które szkoły najlepsze w Polsce?

XIV LO im. Stanisława Staszica z Warszawy to najlepsze Liceum w Polsce natomiast spośród szkół z Podkarpacia w rankingu ogólnopolskim najwyżej ulokowało się rzeszowskie LO im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, zajmując 43 lokatę na 1000 punktowanych miejsc. I Społeczne LO im. Hetmana Jana Tarnowskiego z Tarnobrzega, zajęło 50 miejsce. 59 lokatę zaliczyło I LO z Oddz. Dwujęz. im. Mikołaja Kopernika z Krosna. Ropczyckie Liceum uplasowało się w tym rankingu na 630 miejscu natomiast sędziszowski ogólniak zajął 996 lokatę.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
~Rona
~Rona
2 lat temu

Liceum w Sędziszowie prawie najgorsze w Polsce, mamy efekty rządów pisowskiego namiestnika 🙂

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Sukces korepetytorów, którzy ciągną tę młodzież z wielu przedmiotów, przez całe 3 lata. Niech się LO pochwali ile już ma wydłużeń czasu na maturze?? Sukces? NIE!

Bernadetta
Bernadetta
2 lat temu

Wielki sukces,brawo,Trzeba jednak podać ,że to 54 i 33 miejsce wśród 68 LO.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x