Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Punktowała tylko Lechia i Piast 

Trzy serie gier jakie wiosną 2022 stoczyli piłkarze klasy okręgowej Dębica, w której stawce rywalizują 4 zespoły z powiatu ropczycko-sędziszowskiego najbardziej udane były dla Lechii Sędziszów Młp. Ekipa trenera Dariusza Frankiewicza to lider klasy O, który zgromadził 46 punktów.

Piłkarze Lechii Sędziszów Młp. w trzech dotychczasowych grach rundy rewanżowej sezonu 2021/22, które za nimi wywalczyli 7 punktów pokonując w domowych meczach 5-0 Kolbuszowiankę Kolbuszowa, 5-1 Chemika Pustków i remisując w gościach 1-1 z Czarnovią Czarna. 

Team Piasta Wolica Piaskowa w marcowych ligowych bojach wywalczył 3 punkty, za wygraną 2-1 w gospodarskiej roli w derbach powiatu z Pogórzem Wielopole Skrz. Ekipa prezesa Dariusza Szczęcha mecz z Sokołem II Kolbuszowa Dolna na wyjeździe przegrała 3-2, a Kolbuszowiance Kolbuszowa uległa “w domu” 1-2. Piast zgromadził 37 punktów i zajmuje 5 miejsce w tabeli najwyższej ligi dębickiego podokręgu.

Drużyna Pogórza Wielopole Skrz. zagrała dotychczas dwa ligowe mecze, a w jednej serii gier pauzowała. Punktów nie wywalczyła ulegając w gościach 2-1 Piastowi i 3-1 w Chorzelowie, tamtejszej Sparcie. Wielopolanie mają 20 punktów i są na 15 pozycji.

Płomień Zagorzyce stracił dotychczas aż 22 bramki, w trzech przegranych spotkaniach. Nie punktował. W Radomyślu Wielkim został rozgromiony 11-0 przez tamtejszą Radomyślnkę, w Zagorzycach przegrał 2-6 z LKS Głowaczowa, a z Kamieniarzowi Golemki na wyjeździe uległ 4-0. Zagorzycanie są na 18 przedostatnim miejscu. Zdobyli 11 punktów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x