Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Łukasz Darłak z Ropczyc wystąpi w „Szansie na Sukces”. Czy ją sobie wyśpiewa?

Pochodzący z Ropczyc Łukasz Darłak już w tę niedzielę wystąpi w znanym programie telewizyjnym – talent show „Szansa na Sukces”.
Mikrofon, wiara i… nożyce

Łukasz obecnie jest fryzjerem. Ma salon w Krakowie i w rodzinnych Ropczycach. Na swoim koncie ma tytuł Najlepszego Fryzjera w Krakowie i drugie miejsce w Polsce, które zajął w programie „Mistrzowskie Cięcie”. Spytaliśmy go, jak do tego doszło, że wystąpi w „Szansie…”. Oto, co nam odpowiedział:

„Szansą na sukces fascynowałem się jeszcze w liceum. To było naprawdę moje marzenie, żeby tam pójść. Fryzjerstwo jednak wygrało. Niedawno obcinałem Wojciecha Manna i to marzenie mi się przypomniało. Gdy wznowili program, stwierdziłem, że muszę to zrobić”.

„Ja trochę to wymodliłem. Nawet mówiłem tam to, że byłem w seminarium. Dwudniowy maraton na przesłuchaniach zakończył się tym, że finalnie jestem wśród 7 szczęśliwych osób. Nie lubię rywalizacji, ale mi się wydaje, że mi się po prostu udało sprzedać”. – zdradza nam dalej Łukasz.  „Śpiewanie to są moje płuca ale nie jest to moje być lub nie być i tu mam przewagę” – podkreśla.

W „Szansie na Sukces” zmierzy się z wymagającym repertuarem śląskiej grupy Myslovitz. Emisja programu już w tę niedzielę, 24 kwietnia 2022 o godzinie 15:15 – TVP2. Cała nasza redakcja już trzyma piloty telewizyjne w pogotowiu.

Powodzenia, Łukaszu!

fot. archiwum prywatne Łukasz Darłak

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
2 lat temu

I udało się. Gratulacje.

Bogusława
Bogusława
2 lat temu

I już po, Łukasz wygrał, GRATULACJE 🏆🏆🏆

2
0
Would love your thoughts, please comment.x