Sport

Rega MX Team z kolejnym medalem z Mistrzostw Europy

Dawid Babicz z Rega MX Team zajął 3 miejsce podczas drugiej rundy Mistrzostw Enduro European, które odbyły się na Węgrzech w dniach 2-3 kwietnia 2022. To już kolejna wygrana zawodnika z Ropczyc. W marcu podczas pierwszej rundy Mistrzostw Europy we Włoszech Dawid również wywalczył 3 miejsce.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x