Orzech promocje

Rewanż Victorii

W  25 kolejce klasy okręgowej Dębica 2021/22 piłkarze Piasta Wolica Piaskowa stoczyli wyjazdowy pojedynek z Victorią Czermin. Tryumfował team z powiatu mieleckiego.

Gospodarze pokonali Piasta 3-1 (2-0) rewanżując się mu za porażkę 5-0 z rundy jesiennej.

Victoria w 54 minucie pojedynku wygrywała 3-0 po dwu bramkach Kamila Kłosa i jednym trafieniu Kamila Dąbka. Honorowego gola dla teamu gości, strzelił w 66 minucie meczu doświadczony Paweł Idzik.

Kolejnym rywalem Piasta jest zamykający tabelę najwyższego ligowego szczebla Podokręgu Dębica, Team Przecław.

Mecz na Wolicy Piaskowej, sobotnim popołudniem 23 kwietnia. Jego początek o godzinie 17-tej.

Drużyna z sędziszowskiej gminy jest 9 w ligowej tabeli klasy O Dębica, mając 38 punktów, zdobytych w 12 wygranych pojedynkach, i 2 zremisowanych spotkaniach.