Orech promocje

JECHAŁ PIJANY ROWEREM, DODATKOWO MIAŁ PRZY SOBIE NARKOTYKI

Karą 2,5 tys. zł. mandatu został ukarany pijany rowerzysta zatrzymany do kontroli drogowej przez ropczyckich funkcjonariuszy. Badanie trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. Jak się okazało, nie było to jedyne przewinienie, jakiego dopuścił się mężczyzna. Policjanci znaleźli także przy nim środki odurzające. Teraz za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem.

Wczoraj po północy na ul. Robotniczej w Ropczycach funkcjonariusze z ropczyckiej komendy zwrócił uwagę na rowerzystę, który poruszał się bez oświetlenia. Policjanci zatrzymali go do kontroli. Jak się okazało, 36-latek jechał jednośladem, mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem w kwocie 2,5 tys. złotych.

W trakcie czynności mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany. Okazało się, że oprócz tego, że był pijany, posiadał przy sobie także narkotyki. 36-letni mieszkaniec gminy Dębica trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Wkrótce sprawa trafi do sądu. Mężczyźnie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ropczyce

Jeden komentarz na temat “JECHAŁ PIJANY ROWEREM, DODATKOWO MIAŁ PRZY SOBIE NARKOTYKI

  • 2 maja 2022 o 20:33
    Permalink

    A jaką to konkretnie ilość w gramach tej “maryhuany” miał przy sobie tej Zbój pijany że to AŻ tak wielki sukces ? 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *