Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

PIJANA KIERUJĄCA CITROENA WJECHAŁA DO ROWU

Ropczyccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia, w którym kierująca citroenem wjechała do przydrożnego rowu. Jak się okazało, 59-latka miał ponad promil alkoholu w organizmie. Kierującej zostało zatrzymane prawo jazdy. Wkrótce poniesie odpowiedzialność przed sądem.

Wczoraj po godz. 18, dyżurny ropczyckiej policji otrzymał zgłoszenie, że w przydrożnym rowie w miejscowości Olchowa znajduje się samochód, którego kierująca prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu. Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie.

Jak się okazało, pojazdem kierowała 59-letnia mieszkanka gminy Iwierzyce. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca cofając pojazdem, wjechała do przydrożnego rowu. Na szczęści jej i pasażerowi nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało w organizmie kierującej ponad promil alkoholu.

59-latce zostało zatrzymane prawo jazdy. Za popełnione przestępstwo kobiecie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a także wysoka grzywna. Wkrótce kobieta oprócz jazdy w stanie nietrzeźwości, odpowie także za spowodowanie kolizji.

źródło KPP Ropczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *