Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

ODPOWIEDZĄ ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie zatrzymali dwie osoby posiadające środki odurzające. 23-letnia kobieta narkotyki miała schowane w swoim samochodzie, a 19-letni mężczyzna miał je przy sobie. Oboje usłyszeli już zarzuty. Za ten czyn grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, patrolując w sobotę przed godz. 20, rejon Wielopola Skrzyńskiego, zauważyli zaparkowanego volkswagena, w którym przebywały dwie osoby. Ich nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że w pojeździe mundurowi znaleźli worek foliowy z suszem roślinnym.

Badanie wykazało, że była to marihuana. Do jej posiadania przyznała się 23-letnia właścicielka pojazdu. Narkotyki zostały zabezpieczone przez policjantów. Mieszkanka Dębicy została zatrzymana i doprowadzona do ropczyckiej komendy, gdzie śledczy przedstawili jej zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. 16-latek, który przebywał w pojeździe, został przekazany opiekunowi.

Tego dnia, nie była to ostatnia interwencja funkcjonariuszy dotycząca osób posiadających środki odurzające. Około godz. 21.30, na ul. Rynek w Ropczycach, policjanci zauważyli grupę osób, która na widok radiowozu zaczęła się rozchodzić. W trakcie legitymowania, przy jednym z mężczyzn, mundurowi ujawnili młynek do mielenia suszu roślinnego, a także woreczek strunowy z suszem. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy testy potwierdziły, że była to marihuana. Narkotyki zostały zabezpieczone. 19-letni mieszkaniec gminy Ostrów został zatrzymany, a następnie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Za popełnienie tego przestępstwa grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ropczyce

9 komentarzy na temat “ODPOWIEDZĄ ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

 • 4 lutego 2021 o 18:07
  Permalink

  I bardzo dobrze, parę ćpunów mniej.

  Odpowiedz
 • 2 lutego 2021 o 20:59
  Permalink

  Zuchy ta nasza policja. Prawdziwych bandytów łapią brawo Jarek jest z was dumny.

  Odpowiedz
 • 2 lutego 2021 o 18:04
  Permalink

  Brawo dla Policji ale ciekawe kiedy zainteresują sie wieczornymi zjazdami młodziezy na parkingu koło cmentarza w Sedziszowie

  Odpowiedz
  • 3 lutego 2021 o 08:37
   Permalink

   Teraz kiedy młodzież nie ma się gdzie spotkać takie miejsce wydaje się dość dobra opcja. Ale jak widać przeszkadza to takim starym capą bez życia towarzyskiego.

   Odpowiedz
   • 3 lutego 2021 o 21:26
    Permalink

    no faktycznie miejce zajebiste 10 mb obok za ogrodzeniem ludzie przychodza wieczorem pomodlic sie nad grobami swych bliskich a tu obok dyskoteka z samochodu

    Odpowiedz
  • 3 lutego 2021 o 11:00
   Permalink

   Pan/pani to chyba nieszczęśliwa w życiu lub znudzona

   Odpowiedz
 • 2 lutego 2021 o 13:04
  Permalink

  Dobrze ze złapali gówniarzy z gramem zioła, teraz możemy czuć się bezpieczni.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *