Orzech promocje

Zderzenie trzech pojazdów w Klęczanach

Dziś przed godz. 18 na drodze krajowej 94 w Klęczanach doszło do zdarzenia drogowego. Pas w kierunku Ropczyc jest zablokowany – informuje rzecznik prasowy policji z KPP Ropczyce.

Aktualizacja g. 18:16: W zdarzeniu uczestniczą 3 pojazdy, jednej osobie jest udzielana pomoc medyczna. Na miejscu pracują służby mundurowe, ruch odbywa się wahadłowo – informuje rzecznik prasowy.

Aktualizacja g.18:40:

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący Oplem nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Honda, w wyniku czego najechał na jego tył. Następnie Honda siłą rozpędu uderzyła w samochód marki Renault.

Wszystkie pojazdy jechały w tym samy kierunku, nikt nie wymagał hospitalizacji. Czynności na miejscu zdarzenia dobiegają końca, ruch został udrożniony – dodaje rzecznik prasowy KPP w Ropczycach

4 komentarze na temat “Zderzenie trzech pojazdów w Klęczanach

 • 4 lutego 2021 o 20:48
  Permalink

  złe_garczki chłopcze nie jesteś w temacie to sie nie wypowiadaj

  Odpowiedz
 • 3 lutego 2021 o 15:36
  Permalink

  ciekawe kiedy policja przyjrzy się nielegalnym zgromadzeniom i rajdom samochodowym w godzinach nocnych w Sędziszowie Młp na ul ks Maciąga i Kapucyńskiej

  Odpowiedz
  • 4 lutego 2021 o 18:05
   Permalink

   Rajd na ks. Maciąga? Czym oni się na tej uliczce ścigają rowerami, czy hulajnogami? I gdzie jest ulica kapucyńska, pierwsze słyszę. Odstaw te tanie wina, bo źle z tobą.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *