Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Zenon Malski – niezależny kandydat do Rady Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego

(Artykuł sponsorowany)

Szanowni Państwo,

Nazywam się Zenon Malski i jestem mieszkańcem miejscowości Olchowa. W zbliżających się Wyborach Samorządowych kandyduję do rady powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego z okręgu nr 3. Zwracam się z uprzejmą prośbą o Państwa wsparcie i oddanie głosu na moją osobę.

Jako członek lokalnej społeczności, jestem głęboko związany z naszym regionem. Bardzo zależy mi na jego rozwoju oraz dobrobycie wszystkich mieszkańców.

Moje doświadczenie zawodowe oraz zaangażowanie społeczne pozwalają mi na skuteczne działanie w sferze publicznej. Dlatego też postanowiłem wystartować w wyborach jako kandydat niezależny z listy KWW Ponad Podziałami.

Ukończyłem studia wyższe w dwóch kierunkach – hotelarstwo i gastronomia oraz zdobyłem tytuł magistra farmacji.

Jestem również aktywnym członkiem organizacji religijnej Zakonu Rycerzy Kolumba oraz prezesem stowarzyszenia katolickiego – Droga Życia. Moje zaangażowanie w pomoc potrzebującym oraz rozwój lokalnej społeczności sprawia, że mam dużo energii oraz determinacji, by działać na rzecz dobra wspólnego.

Jako kandydat do rady powiatu mam konkretny plan działania, który chciałbym zrealizować, aby poprawić jakość życia mieszkańców naszego powiatu. Moim celem jest m.in. budowa nowych chodników i ścieżek rowerowych dla poprawy bezpieczeństwa mieszkańców. Chce również skupić się na poprawie jakości służby zdrowia w powiecie. Ponadto chcę
wesprzeć młodych sportowców w ich rozwoju
oraz zadbać o rozwój infrastruktury sportowej i kulturalnej w naszych wioskach.

Zależy mi na tym, aby nasza „mała ojczyzna” rozwijała się i prosperowała jak najlepiej, dlatego prosiłbym o Państwa wsparcie i oddanie głosu na mnie jako kandydata do rady powiatu.

Jako osoba konsekwentna i skuteczna w działaniu, obiecuję godnie reprezentować interesy mieszkańców oraz zawsze stawiać na pierwszym miejscu dobro wspólne.

Z całego serca proszę o Państwa głos i zaufanie. Zenon Malski – nr 3 na liście KWW Ponad Podziałami. Razem możemy stworzyć lepszą przyszłość dla naszego regionu.

Zapraszam także do lektury programu wyborczego Komitetu Wyborczego Wyborców Ponad Podziałami” – www.kwwponadpodzialami.pl

Z wyrazami szacunku,
Zenon Malski, kandydat do rady powiatu Ropczycko- Sędziszowskiego

Materiał płatny. (Artykuł sponsorowany)

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Waluś
Waluś
3 miesięcy temu

Zenek mordo Ty moja, nic się nie zmieniłeś. Pamiętam piękne czasy Deja Vu

1
0
Would love your thoughts, please comment.x