Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Kiermasz, który przywoła atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych

W Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury zaplanowano wydarzenie, które przywoła atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 22 marca 2024 roku, od godziny 9:00 do 16:00, obiecuje być niezwykłym doświadczeniem dla wszystkich miłośników tradycji, rękodzieła i smaków.

To będzie doskonała okazja, aby zanurzyć się w niepowtarzalnym klimacie Wielkanocy oraz zakupić wyjątkowe ozdoby, wyroby rękodzielnicze i tradycyjne potrawy wielkanocne. Stoiska będą obfitować w kolorowe pisanki, ręcznie wykonane dekoracje, świąteczne prezenty oraz pyszności prosto z kuchni.

Artyści lokalni zaprezentują swoje dzieła, wśród których znajdą się nie tylko tradycyjne ozdoby wielkanocne, ale również unikalne prace artystyczne, które dodadzą świątecznego uroku każdemu domowi. Ponadto, miłośnicy kulinariów będą mieli okazję skosztować świeżych wypieków oraz wyrobów kuchni regionalnej.

Kiermasz Wielkanocny obiecuje nie tylko zakupy, ale również wyjątkową atmosferę pełną radości, inspiracji i tradycji. To doskonałe miejsce, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, delektując się aromatem świątecznych przysmaków i podziwiając talent miejscowych twórców.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x