Orzech promocje

Wypadek z udziałem quada w Okoninie

Dziś po godzinie 18. doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej w miejsowości Okonin. ,,Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem peugeot wyjeżdzając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemy quadem. Obaj uczestnicy zdarzenia trzeźwi. 21-letni mężczyzna kierujący quadem został przewieziony do szpitala. W okolicy zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci na miejscu wykonują czynności procesowe.” – przekazał W. Tobiasz Rzecznik KPP w Ropczycach.

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mietek
Mietek
1 rok temu

przyjaciel milicji….

Kierowca
Kierowca
1 rok temu

Jeżdżą na quadach czy crossach jak szaleńcy. Wyskakują nie wiadomo skąd. Często bez dobrego oświetlenia kierunkowskazów i ogólnie homologacji na drogę. To jest plaga w okolicy.

Ktoś
Ktoś
1 rok temu
Reply to  Kierowca

miał homologację i lepsze oświetlenie niż ty w domu

Maju Maju
Maju Maju
1 rok temu
Reply to  Kierowca

Przepraszam bardzo, ten oto quad ma homologację i oświetlenie policja bardzo dobrze to badała. Jechal przepisowo więc tak jakby lepiej nic nie pisać niż się wypowiadać nie znając faktów, bo w tym momencie to śmieszne, chłopak został poszkodowany wina leży tylko i wyłącznie po stronie kierującego Peugeotem!!!

gosc
gosc
1 rok temu

18 godzina ciemno ciekawe czy miał dobre oświetlenie i homologacje

Maju Maju
Maju Maju
1 rok temu
Reply to  gosc

I jedno i drugie było jechal przyjaciel

Szalony rajdowiec
Szalony rajdowiec
1 rok temu
Reply to  gosc

Czasem nawet dobre oświetlenie ani homologacja nie pomoże jak kierowca auta bombowca w ogóle nie zwraca uwagi na obiekty które są mniejsze niż samochód. Nie ustępowanie pierwszeństwa motocyklom i quadom w naszej okolicy to jest chyba jakiś sport bo tyle wymuszeń co widzę jak sam jeżdżę albo na kimś jak ktoś opowiada to jest tragedia.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x