Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Wypadek z udziałem quada w Okoninie

Dziś po godzinie 18. doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej w miejsowości Okonin. ,,Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem peugeot wyjeżdzając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemy quadem. Obaj uczestnicy zdarzenia trzeźwi. 21-letni mężczyzna kierujący quadem został przewieziony do szpitala. W okolicy zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci na miejscu wykonują czynności procesowe.” – przekazał W. Tobiasz Rzecznik KPP w Ropczycach.

7 komentarzy na temat “Wypadek z udziałem quada w Okoninie

 • 22 lutego 2023 o 10:58
  Permalink

  Jeżdżą na quadach czy crossach jak szaleńcy. Wyskakują nie wiadomo skąd. Często bez dobrego oświetlenia kierunkowskazów i ogólnie homologacji na drogę. To jest plaga w okolicy.

  Odpowiedz
  • 22 lutego 2023 o 18:45
   Permalink

   miał homologację i lepsze oświetlenie niż ty w domu

   Odpowiedz
  • 22 lutego 2023 o 23:32
   Permalink

   Przepraszam bardzo, ten oto quad ma homologację i oświetlenie policja bardzo dobrze to badała. Jechal przepisowo więc tak jakby lepiej nic nie pisać niż się wypowiadać nie znając faktów, bo w tym momencie to śmieszne, chłopak został poszkodowany wina leży tylko i wyłącznie po stronie kierującego Peugeotem!!!

   Odpowiedz
 • 22 lutego 2023 o 07:54
  Permalink

  18 godzina ciemno ciekawe czy miał dobre oświetlenie i homologacje

  Odpowiedz
  • 22 lutego 2023 o 23:33
   Permalink

   I jedno i drugie było jechal przyjaciel

   Odpowiedz
  • 23 lutego 2023 o 08:42
   Permalink

   Czasem nawet dobre oświetlenie ani homologacja nie pomoże jak kierowca auta bombowca w ogóle nie zwraca uwagi na obiekty które są mniejsze niż samochód. Nie ustępowanie pierwszeństwa motocyklom i quadom w naszej okolicy to jest chyba jakiś sport bo tyle wymuszeń co widzę jak sam jeżdżę albo na kimś jak ktoś opowiada to jest tragedia.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *