Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

27-LATEK POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ZOSTAŁ ZATRZYMANY

Policjant z Zespołu Poszukiwań Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zatrzymał 27-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Kryminalny patrolując teren miasta zauważył mężczyznę, gdy ten kierował samochodem. Kiedy kierowca zjechał na parking został zatrzymany.

W poniedziałek funkcjonariusz ropczyckiej komendy, który na co dzień zajmuje się poszukiwaniem osób, na jednej z ropczyckich ulic, zauważył kierującego oplem, który od kilku tygodni ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wcześniej analizując posiadane informacje, ustalił, że ten mężczyzna, od kilku dni przebywa w rejonie swojego miejsca zamieszkania.

Kryminalny, natychmiast rozpoczął jazdę za poszukiwanym mężczyzną. Gdy zjechał on na jeden z parkingów, funkcjonariusz poprosił dyżurnego komendy o wsparcie, a sam swoim pojazdem uniemożliwił odjazd mężczyźnie i przystąpił do jego legitymowania. Jak się okazało jego przepuszczenia były słuszne.

27-latek poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Ropczycach. Został on zatrzymany, a następnie trafił do policyjnego aresztu.

Źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x