Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Już za kilka dni Łukasz Darłak wystąpi w finale Szansy Na Sukces

Łukasz Darłak pochodzący z Ropczyc wygrał odcinek Szansy Na Sukces o czym pisaliśmy TUTAJ. Laureaci poszczególnych odcinków “Szansy na sukces” wezmą udział w finale, który odbędzie się w niedzielę, 22 maja. Nagrodą główną będzie udział w konkursie Debiuty podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Na stronie Szansy Na Sukces rozpoczęło się odliczanie do finału. Tak sylwetka Łukasza została zaprezentowana przez organizatorów:

Łukasz Darłak to 37-letni stylista fryzur pochodzący z małej podkarpackiej miejscowości Ropczyce. Na co dzień, już od 15 lat, mieszka w Krakowie, gdzie zdobywa nie lada osiągnięcia na polu zawodowym. Jego umiejętności fryzjerskie Krakowianie docenili, uznając Go za najlepszego fryzjera w Grodzie Kraka. Na tym nie koniec – nasz mistrz nożyczek zajął także II miejsce w plebiscycie na najlepszego fryzjera w całej Polsce. Praca jest dla Łukasza prawdziwą pasją, jednak w niczym nie ustępuje muzyce. Łukasz łączy miłość do śpiewania ze swoją profesją, organizując w zaciszu swojej pracowni (wyjątkowej, bo pozbawionej luster) prawdziwe recitale. Szczególne miejsce w atelier Łukasza zajmuje pianino, przy którym muzykuje wspólnie z Klientami i przyjaciółmi. To za sprawą najbliższych i motywacji ze strony Klientów Łukasz postanowił sięgnąć po swoje marzenia i zaprezentować swój talent szerokiej widowni. Za namową bliskich zgłosił się na casting do „Szansy na sukces”, w której – za wykonanie piosenki “Długość dźwięku samotności” zespołu Myslovitz – zajął pierwsze miejsce. Kolejne marzenie na liście Łukasza? Odpowiedź jest prosta – stanąć na deskach opolskiego amfiteatru.”

Zachęcamy do głosowania, a TUTAJ możecie napisać kilka słów wsparcia dla Łukasza Darłaka.

źródło zdjęć: Archiwum prywatne Łukasz Darłak/ Szansa Na Sukces

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x