Daniel Obajtek

Pomysły na wartościowe wakacje dla dzieci

Wakacje tuż tuż i zaczyna się wielkie planowanie. Co zrobić aby dzieci nie spędziły wolnego czasu przed komputerem i telewizorem?

Mamy kilka propozycji.

Obóz nad morzem

Dzieci w wieku od 6 do 16 lat zapraszamy na obóz nad morzem w Rewalu od 5 do 14 lipca. 9 noclegów z pełnym wyżywieniem w ośrodku kolonijnym ‘Diament’ blisko plaży, z basenem. A co planujemy? Zajęcia taneczne z Kubą Werelem lub treningi sportowe z trenerem piłki nożnej, konwersacje po angielsku w ciągu dnia i utrwalanie słówek w działaniu, animacje, grille, ogniska, dyskoteki, aquapark i całodniowa wycieczka nadmorskimi szlakami. Wspaniały trening samodzielności dzieci pod opieką kadry House of English.

Półkolonia w mieście

Dla dzieci, które chcą pozostać w domu przygotowaliśmy całkowicie nową ofertę półkolonii, w terminie od 27 czerwca do 1 lipca. Podczas pobytu u nas w godzinach od 7.30 do 16.30 dzieci będą mieć zapewnione wyżywienie i mnóstwo atrakcji, m.in. codzienne warsztaty TikTikowe, klub kreatywny, programowanie z Photonami, warsztaty rękodzieła ze sznurka, zajęcia ruchowe w plenerze. Półkolonia będzie odbywać się w Ropczycach, ul. Kochanowskiego 1 a wyżywienie zapewni Restauracja Rodzinka.

Można również wziąć udział w osobnych warsztatach

Ropczyce, 27 czerwca – 1 lipca lub 4 – 8 lipca

Sędziszów Młp., 22 – 26 sierpnia

Warsztaty TikTokowe

W programie:

podstawy Tik – Toka, trendy czyli kreatywność na Tik – Toku, popularne układy taneczne, gry towarzyskie, challenge z nagrodami

Klub kreatywny

W programie:

warsztaty kreatywnego rysowania, nietypowe sposoby tworzenia obrazów tie dye, DIY – zrób to sam, projektowanie ubrań

Warsztaty rękodzieła ze sznurka

W programie:

brelok do kluczy na karabińczyku, zakładka do książki, łapacz snów na obręczy, bransoletka

Programowanie z Photonami

Photon to pierwsza na świecie pomoc dydaktyczna do programowania, która rozwija się razem z dzieckiem. Robot jest wyposażony w aż 10 czujników, dzięki którym można zaprogramować Photona na tysiące sposobów: wykryje przeszkody, zareaguje na dźwięk, dotyk czy zmiany w oświetleniu pomieszczenia. Po wyjęciu Photona z pudełka, robot nie potrafi nic. To dzieci pomagają mu nauczyć się wszystkiego od podstaw – ruchów, kierunków, kolorów czy wykonywania poleceń wskazywanych na ekranie. Pogram dla dzieci młodszych i starszych.

Łatanie dziur z angielskiego dla przyszłorocznych 8-klasistów

Przyszłorocznych 8-klasistów zapraszamy na dwutygodniowy kurs przed nowym rokiem szkolnym podczas którego załatamy dziury, utrwalimy materiał szkolny z poprzednich lat i przygotujemy się do startu w 8 klasie i maratonu przed egzaminem – od 15 do 26 sierpnia – 40 godzin, Ropczyce i Sędziszów Młp.

Zapisy i informacje w naszych siedzibach w Ropczycach i Sędziszowie Młp.

Ropczyce, ul. Kochanowskiego 1, tel. 788242470

Sędziszów Młp., ul. Tarnowskich 13, tel. 794770170

Artykuł sponsorowany.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x