Orzech promocje

Jak catering z dostawą pomógł mojej diecie redukcyjnej

Od początku mojej przygody z regularnym treningiem i racjonalnym żywieniem podobnie jak u większości ludzi najtrudniejsze były zmagania z redukcją tkanki tłuszczowej. O ile na papierze ten proces wydaje się dziecinnie prosty. W warunkach zdrowego człowieka wystarczy zadbać o odpowiednią ilość ruchu i jedzenie mniej kalorii, niż wynosi nasze dzienne zapotrzebowanie. W rzeczywistości na tej drodze pojawia się kilka poważnych problemów takich jak trudności z liczeniem kalorii i ważeniem jedzenia, czy poświęcenie więcej czasu na przygotowanie posiłków. Faktem jest też to, że jedząc mniej kalorii niż wynosi nasze zapotrzebowanie, musimy szczególnie zadbać o dostarczenie naszemu ciału wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Okazało się, że wszystkie te problemy miały proste rozwiązanie, którym okazało się… jedzenie pudełkowe.

Jak trafiłem na dietę pudełkową?

Na temat cateringu pudełkowego naprowadził mnie mój bliski przyjaciel, który korzystał z takich usług od dłuższego czasu i był z nich bardzo zadowolony. Polecił mi on catering Rzeszów ze strony https://eatfitcatering.pl/. Po kilku dniach sceptycyzmu i researchu zdecydowałem się na swoją pierwszą subskrypcję. Zdziwiła mnie przystępna cena, ponieważ wcześniej diety cateringowe kojarzyły mi się z wysokimi kosztami, więc było to miłe zdziwienie.

Jak wyglądał mój pierwszy miesiąc z cateringiem dietetycznym?

Gdy dostałem swoje pierwsze dania z pudełka, zacząłem żałować że nie podjąłem takiej decyzji wcześniej. Zacznijmy od najważniejszej rzeczy w jedzeniu, czyli smaku. Dania były bardzo zróżnicowane, ale łączyło je jedno – świetny smak. Uważam, że jestem dość niezły w kuchni, ale dania z cateringu okazały się o wiele smaczniejsze od tych, które przygotowywałem sam. Ponadto smaki nie były w żaden sposób monotonny. Dania były o tyle lekkie i zarazem sycące, że moje samopoczucie i energia w ciągu były niesamowite. Aspektem, który sprawił mi najwięcej radości, był zaoszczędzony czas. Zanim zacząłem stosować catering dietetyczny z dostawą, spędzałem dziennie nawet kilka godzin w kuchni pomijając czas przeznaczony na zakupy spożywcze. Czas, który zyskałem w ciągu dnia, mogłem przeznaczyć mojej dziewczynie i moim hobby. Wróćmy do tematu mojej diety redukcyjnej, ponieważ poszła ona pierwszy raz w moim życiu banalnie prosto. Nie odczuwałem przesadnego głodu, nie musiałem liczyć kalorii ani martwić się, czy dostarczam odpowiednią ilość mikroelementów do mojego organizmu. Finalnie udało mi się zrzucić planowaną ilość tłuszczu przed zaplanowanym czasem, a także nie potrzebowałem robić sobie tzw. cheat mealów, ponieważ dieta pudełkowa była dla mnie bardzo satysfakcjonująca pod względem smaku.

Moja aktualna przygoda z dietą pudełkową z dostawą

Po doświadczeniach z pierwszego miesiąca mojej subskrypcji diety od eatfitcatering która przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania, nie mogłem zrezygnować. Od tamtej pory cały czas korzystam z zalet, jakie oferuje catering pudełkowy i realizuje swoje cele dietetyczne z łatwością, jakiej jeszcze jakiś czas temu sobie nie wyobrażałem.

Artykuł sponsorowany

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x