Orzech promocje

Moc atrakcji i wrażeń podczas Dni Wielopola Skrzyńskiego [zdjęcia]

Mieszkańcy Gminy Wielopole Skrzyńskie i okolic świetnie bawili się podczas XXII Dni Wielopola Skrzyńskiego. Atrakcje zaplanowano na trzy dni czyli 8, 9 i 10 lipca. O programie imprezy pisaliśmy TUTAJ.

Podczas obchodów goście mogli obejrzeć wystawę malarską, wysłuchać koncertu wielu artystów, zjeść pyszne smakołyki oraz odwiedzić miasteczko artystyczne, a najmłodsi mogli pobawić sie w strefie rozrywki dla dzieci. Na scenie wystąpili m.in. Kabaret z Konopii, pianista ze Stanów Zjednoczonych Miłosz Gąsior, Paweł Gołecki. Można było także obejrzeć występy zespołów działających w GOKiW. Podczas Dni Wielopola zorganizowany został konkurs wokalny o Złoty Mikrofon Sceny Wielopolskiej.

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim przygotował fotorelacje z wydarzenia.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Niezadowolona Madka bo pewnie tak mnie okrzykną
Niezadowolona Madka bo pewnie tak mnie okrzykną
1 rok temu

Wielka kicha, nastawiona na zysk. Brak możliwości skorzystania z malowania twarzy dla dzieci. Pani, która miała to zrobić mówiła ludziom, że jej zdaniem to nie wyjdzie. Wybrała sobie max 5 dzieci nakleiła im pieczątki i tylko te wybrane malowała. Pan od zamków dmuchanych za żetony rozłożył tylko jeden zamek,który był najmniejszy że wszystkich. Żeton kosztował nie mało a dzieci po może nawet nie- 2 minutach były z płaczem wyganiane z pseudoatrakcji(jedno z dzieci weszło i podskoczyło max 3razy i pani się pomieszało coś i zaczął to dziecko wyganiać,a było zapłacone i żeton zabrany). Plus za zaproszenie psiego patrolu i myszki Mickey. Plus dla animatorów tych,co rzeczywiście chcieli pracować tego dnia z dziećmi.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x