Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Wygrały ,,Pierogi po byku w cebulowej otoczce”

17 lipca na Placu Tragowym w Sędziszowie Małopolskim odbył się I etap konkursu ,,Bitwa Regionów.: Więcej pisaliśmy TUTAJ.

KGW z Klęczan za „Pierogi po byku w cebulowej otoczce” wygrało I etap siódmego konkursu kulinarnego Bitwa Regionów, który odbył się dla powiatów ropczycko-sędziszowskiego i strzyżowskiego. Na drugim miejscu zanalazło się KGW Moja Wolica Ługowa, a na trzecim KGW z Brzeżanki.

Dzięki tej wygranej, koło będzie walczyć z innymi kołami w województwie na najlepszą potrawę, która będzie reprezentowała smak Podkarpacia na arenie ogólnopolskiej.

„Piknikowi z produktem polskim” towarzyszyły występy artystyczne, atrakcje dla dzieci oraz pokazy m.in. udzielania pierwszej pomocy i sprzętu policyjnego. Dla OSP Sędziszów Małopolski została przekazana torba medyczna przez Burmistrza oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej. Zestaw został ufundowany przez KRUS Oddział Regionalny w Rzeszowie.Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kiki
kiki
1 rok temu

Klęczany to klasa sama w sobie. Tam dziewczyny współpracują, lubią się- zawsze są uśmiechnięte, gotowe do angażowania się, by promować ich ukochane- jak to zwykle podkreslają w swoich wpisach na facebooku- Klęczany . I nie ma tam wymuszonej uprzejmości i szukanie dziwnych smaków- kuchnia jest prosta i smaczna- chleb ze smalcem, kompot z suszek, mięso z kaczki, proziaki no i pierogi. Mam nadzieję, że wygrają, bo zasługują na to.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x