Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Potrącenie pieszego w Sędziszowie Małopolskim

W sobotę, kilka minut po godzinie 16. doszło do potrącenia pieszego w Sędziszowie Małopolskim na ul. 3 maja. Rzecznik KPP w Ropczycach przekazał:

ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 47-letni kierujący samochodem marki volkswagen, na onakowanym przejściu dla pieszych, doprowadził do zdarzenia drogowego z pieszym, który przechodził przez przejście. 18-letni pieszy został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie wyjaśniające w sprawie prowadzi Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim.

zdjęcia OSP Sędziszów Młp.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu

Skoro przepisy się zmieniły to powinny wszystkie przejścia być oświetlone . Niestety ale w naszym mieście takich miejsc nie brakuje , kiedy przychodzi zmrok i nie widać nic co się dzieje przy przejściach . Powyżej przejście jest jednym z wielu jak rowniez na blokach przy sklepie spożywczym i można byłoby tak dalej i dalej ….

Przechodzeń
Przechodzeń
3 miesięcy temu

Na tym przejściu się mało kto zatrzymuje. Ostatnio z dzieckiem na deszczu przejechało 5 aut i w du… miało. Dopiero jak człowiek nogę do przodu wystawi w powietrze to z łaską ktoś się zatrzyma. Nie pierwszy taki incydent i napewno nie ostatni…

Polak
Polak
3 miesięcy temu
Reply to  Przechodzeń

bo dopiero pieszy wchodzący n przejście ma pierwszeństwo a nie stojący w deszczu

3
0
Would love your thoughts, please comment.x