Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

MIKOŁAJKOWY bieg online dla Julki

Stowarzyszenie Młodzi Aktywni po raz drugi organizuje bieg charytatywny. W tym roku jednak w innej formie. Wiekszość wydarzenia odbędzie się online a uczestnicy będą biegać indywidualnie.

Bieg odbędzie się w dniach 5-13 grudnia 2020 roku. Środki uzyskane z opłat wpisowych zostaną przeznaczone na wsparcie Julii Strączek z Rudy Śląskiej. Jest to 2-letnia dziewczynka, która obecnie zbiera na operacje niesprawnej rączki oraz palca u drugiej dłoni. Celem biegu jest również promocja aktywności fizycznej oraz promowanie dobroczynności, a przy okazji integracja wszystkich świętych Mikołajów.

Bieg ma charakter wirtualny. Każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę, dystans i czas biegu, przy uwzględnieniu terminu w którym bieg się odbywa.  Uczestnik zobowiązany jest do pokonania dowolnego dystansu 5, 10 km (biegiem), lub 5 km (nordic walking). Pomiar czasu i dystansu prowadzony będzie poprzez aplikację Rejestrator GPS na telefon z systemem android lub IOS, dostępną na stronie www.datasport.pl. 

Aby się zarejestrować należy wnieść opłatę startową minimum 50 zł. Środki te zostaną przekazane w 100% na leczenie dla Julii Strączek. Organizator zapewnia: możliwość udziału w biegu, numer startowy, medal, wysyłkę medalu. Każdy zarejestrowany zawodnik otrzyma imienny numer startowy w formacie PDF wysłany na adres e-mail do samodzielnego wydruku.

Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie umieszczonym na stronie wydarzenia na FB. Zapisać do biegu należy się online za pośrednictwem strony internetowej.

źródło zdjęć FB Stowarzyszenie Młodzi Aktywni
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x