Orech promocje

PiS przywraca w prawach członka partii m.in. Kazimierza Moskala

Mieszkający w Ropczycach poseł Kazimierz Moskal został zawieszony po tym jak wyłamał się z dyscypliny partyjnej i zagłosował przeciwko tzw. piątce dla zwierząt (pisaliśmy o tym TUTAJ).

Poseł Moskal był jednym z 15 posłów, którzy głosowali przeciwko ustawie i którzy zostali zawieszeni przez prezesa Kaczyńskiego w prawach członka partii PiS.

Wczoraj na twiterze poseł Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości poinformował, że “Postanowieniem Rzecznika Dyscyplinarnego PiS z dnia 17 listopada 2020 r. umorzono postępowanie dyscyplinarne w sprawie naruszenia Statutu PiS. W związku z powyższym, wygasa decyzja prezesa PiS z dnia 17 września 2020 r. o zawieszeniu w prawach członka PiS poniżej wymienionych osób” – w tym posła Kazimierza Moskala.

Z listy wynika, że decyzja dotyczy 13 z 15 zawieszonych we wrześniu posłów. Wśród nich nie znalazł się były minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski oraz Lech Kołakowski, który we wtorek w RMF FM oświadczył, że odchodzi z Prawa i Sprawiedliwości.

Aktualizacja z dn.18.11 g. 16: Dziś po godz. 15 przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Sobolewski na swoim twiteerze poinformował o przywróceniu w prawach członka partii PiS także Lecha Kołakowskiego i Jana Krzysztofa Ardanowskiego:

Źródło: Twitter Krzysztof Sobolewski, fot. Kazimierz Moskal

10 komentarzy na temat “PiS przywraca w prawach członka partii m.in. Kazimierza Moskala

 • 18 listopada 2020 o 22:08
  Permalink

  Ciekawe, która córka albo zięc dostał posadę w spółce skarbu państwa

  Odpowiedz
 • 18 listopada 2020 o 18:30
  Permalink

  Ma swoje zdanie i to dobrze, nie jest jak klakier który tylko chce przypodobać się górze, nie patrząc na swoich wyborców w tym wypadku rolników. Oj pewnie gdyby trafiło na inne osoby z naszej lokalnej polityki ani ręka by im nie zadrżała, aby tylko piąć się w górę i przypodobać się władzy. Jednak posłem być to po pierwsze trzeba być człowiekiem i mieć sumienie.

  Odpowiedz
 • 18 listopada 2020 o 17:55
  Permalink

  Szczyt hipokryzji że strony PISu…co pali się grunt pod nóżkami “Najwyższego”.Panie Moskal…trzeba mieć ja…a do końca i trzymać się swoich zasad.

  Odpowiedz
 • 18 listopada 2020 o 16:12
  Permalink

  Zdobył się na odrobinę godności rozumu i nie jest w obozie zdrady i zaprzaństwa jak miejscowi poprzednicy z pod zielonego koloru.

  Odpowiedz
 • 18 listopada 2020 o 11:21
  Permalink

  Mógłby zdobyć się na wygrzebanie tej odrobiny rozumu i godności, żeby odciąć się w końcu od PiSu

  Odpowiedz
  • 20 listopada 2020 o 11:11
   Permalink

   Jak się wam tak wogole chce komentować? Większość to osoby pierdzące w stołek w biurach…

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *