Orzech promocje

Już jutro OTWARCIE SKLEPU LIDL w Ropczycach

Już w czwartek, 15 grudnia, Lidl Polska otworzy pierwszy sklep w Ropczycach przy ul. Wyszyńskiego 7. Otwarcie nastąpi o  godzinie 6:00.

Nowy sklep sieci Lidl Polskaw Ropczycach, przy ul. Wyszyńskiego 7, ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1350 mkw. W obiekcie zatrudniono 23 osoby. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a  w  niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ok. 100 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia dla klientów przygotowano liczne atrakcje, m.in. kawomat, hot-dogi i popcorn dla najmłodszych.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Podatnik
Podatnik
1 rok temu

Z czego się tu cieszyć z oddawania swoich pieniędzy Niemcom wzamian za kiepskiej jakości towar który nie sprzedał się u nich… a co do żywności niech ktoś porowna sobie produkt z Lidla w niemczech a tego z Polski…

Anonim
Anonim
1 rok temu

Ropczycanom potrzebny jest tylko następny sklep. Do tego wybudowany w środku miasta i co najważniejsze parking na 100 samochodów. No widać jak na dłoni związek władzy z biznesem.

Lewak z sielca
Lewak z sielca
1 rok temu

A Pni wicestarosta tez będzie na otwarciu?
Tak z ciekawości pytam

to prawda
to prawda
1 rok temu
Reply to  Lewak z sielca

bylem w RFN i w niemieckim Lidlu robiłem zakupy i fakt, wędlina w Niemczech jest lepsza, a parówki mają smak i smakują jak te nasze z lat 80, gdzie nie było chemii i norma zakładowa była rygorystyczna, nie takie g… jak norma ue. gdzie można syf do jedzenia dodawać.

Mietek
Mietek
1 rok temu
Reply to  to prawda

dlatego My Polacy kupujemy polskie wędliny w polskich sklepach

5
0
Would love your thoughts, please comment.x