Orzech promocje

Pili razem alkohol a następnie pobili mężczyzne i zostawili na klatce schodowej

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom, którzy dotkliwie pobili kolegę, z którym wcześniej pili alkohol. Pokrzywdzony w ciężkim stanie trafił do szpitala. Wobec mężczyzn sąd zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Do zdarzenia doszło 4 marca w Sędziszowie Małopolskim. Po godz. 17, policjanci otrzymali informację, że na klatce schodowej w jednym z bloków śpi pijany mężczyzna. We wskazanym miejscu, funkcjonariusze zastali leżącego mężczyznę, który posiadał uraz głowy. Nieprzytomny został przewieziony do szpitala.

W toku prowadzonych czynności w tej sprawie policjanci ustalili, że pokrzywdzony 56-latek wcześniej pił alkohol w towarzystwie czwórki mężczyzn, w jednym z mieszkań tego bloku. W pewnym momencie doszło do kłótni pokrzywdzonego z uczestnikami spotkania. Mężczyzna został pobity przez trzech swoich kolegów, którzy następnie wynieśli go z mieszkania i zostawili na klatce schodowej.

Zebrane przez mundurowych informacje pozwoliły wytypować i zatrzymać podejrzanych w tej sprawie trzech mieszkańców Sędziszowa Małopolskiego w wieku 32, 41 oraz 46 lat. Wszyscy zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x