Orech promocje

DINO TOP Festiwal i Dni Sędziszowa Małopolskiego już w ten weekend

Już jutro Sędziszów Małopolski rozpocznie świętowanie Dni Sędziszowa Małopolskiego. Atrakcje dla mieszkańców przygotowano na cały tydzień czyli do 4 czerwca 2023. A w niedzielę 28 maja wielkie muzyczne wydarzenie czyli Dino Top Festiwal 2023.

Dino Top

To już siódma edycja DINO TOP FESTIWAL. 28 maja w Sędziszowie Małopolskim na Małym Rynku – Nowy Plac Targowy, podczas koncertu finałowego wystąpią:

‣ L​​​aureaci Dino Top Festiwal 2023,​​​​​
‣ Tatiana Kopala, finalistka czwartej edycji “The Voice Kids”,
‣ Roksana Węgiel,
‣ Paweł Stasiak z zespołem Papa D.
‣ Gwiazda wieczoru, Maggie Reilly (szkocka wokalistka, która zasłynęła z takich przebojów jak Everytime We Touch, Wait, To France, Listen To Your Heart, Foreign Affair, Moonlight Shadow wydanego we współpracy z Mike’m Oldfieldem). Start o godzinie 17.30 – wstęp wolny.

A już w sobotę przesłuchania dziesięciu zakwalifikowanych wykonawców w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim. Finaliści zmierzą się z twórczością legendarnego Grzegorza Ciechowskiego poprzez interpretację utworów zespołu Republika, Obywatel G.C. lub projektu Grzegorz z Ciechowa. Jury wyłoni laureatów, którzy wystąpią 28 maja podczas podczas koncertu finałowego.

Organizatorami festiwalu są: Polskie Radio Rzeszów, TVP 3 Rzeszów i Gmina Sędziszów Małopolski. Współorganizatorem jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim. 

Jakie jeszcze atrakcje przygotował Sędziszów Małopolski?

Program na cały tydzień został umieszczony na plakatach poniżej. Wśród atrakcji znajdzie się coś dla dorosłych i dla dzieci. Między innymi dzień z robotyką, scena dla malucha, pokaz mody, holi święto kolorów oraz konkurs kulinarny.

Jeden komentarz na temat “DINO TOP Festiwal i Dni Sędziszowa Małopolskiego już w ten weekend

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *