Orzech promocje

17-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Olchowa. 17-letni motocyklista, stracił panowanie nad jednośladem, zjechał z drogi, a następnie się przewrócił. Mieszkaniec gminy Iwierzyce został przewieziony do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.

Dzisiaj przed godz. 13 ropczyccy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Olchowa. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 17-letni motocyklista, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na przydrożną łąkę, gdzie pojazd się przewrócił. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

Policjanci przypominają i apelują!

Należy pamiętać, że użytkownicy jednośladów podobnie jak rowerzyści czy piesi są niechronionymi uczestnikami ruchu drogowego i w przypadku konfrontacji z autem to kierowca jednośladu jest w gorszej sytuacji. Każda nawet drobna „stłuczka” może skończyć się dla niego utartą zdrowia, a nawet życia. Pamiętajmy, aby wyruszając w drogę jednośladem założyć odzież ochronną, właściwe buty oraz kask, co niejednokrotnie może uratować komuś życie.

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x