Orzech promocje

Piknik powiatu ropczycko-sędziszowskiego

,,Bądźmy razem” – to hasło Piknikiu Rodzinnego zorganizowanego przez samorząd powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Wydarzenie zorganizowano 18 czerwca 2023 roku przy Kompleksie Boisk Sportowych na terenie zielonym. Piknik rozpoczął się o godzinie 16.00. W programie pikniku znalazło się wiele darmowych atrakcji tj. dmuchańce, fotobudka, stoisko z watą cukrową, popcornem, grill i wiele innych.

Starosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Pan Witold Darłak przywitał zgromadzonych gości, mieszkańców oraz dzieci. Podziękował wszystkim za przybycie i życzył udanej zabawy. Przygotowano stoiska informacyjno-promocyjne, m. in. stoisko militarne, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Zespołu Opieki Zdrowotnej.

Piknik był również okazją do promocji „Projektu innowacyjno-wdrożeniowego w zakresie oceny funkcjonalnej” oraz realizowanych w jego ramach działań. Na specjalnie przygotowanym stoisku koordynator wsparcia międzysektorowego – Sylwia Borowska wraz z pracownikami Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Ropczycach informowali uczestników o Lokalnej Sieci Wsparcia Międzysektorowego na rzecz dzieci, uczniów i rodzin w powiecie ropczycko-sędziszowskim, rozpowszechniali ulotki i gadżety związane z projektem oraz zachęcali uczestników pikniku do odwiedzenia strony internetowej powiatu, na której tworzona jest specjalna zakładka Wsparcie dzieci i rodzin. – Starostwo Powiatowe w Ropczycach.

zdjęcia Starostwo Powiatowe w Ropczycach

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x