Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

XVI Festyn Rodzinny w Skrzyszowie

W niedzielę 18 czerwca, w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Skrzyszowie odbył się XVI Festyn Rodzinny.

Tradycyjnie uroczystym przemarszem w wykonaniu mażoretek z zespołu Anturja został rozpoczęty XVI festyn rodzinny. Dyrektor przywitał zebranych a następnie na scenie pojawiły się przedszkolaki i uczniowie. Zgromadzeni mogli podziwiać pokazy dziewcząt z Klubu Akrobatyki Ropczyce w układach indywidualnych i zbiorowych. Po nich wystąpiły uczestniczki zespołu Gama i Vega oraz ZPiT „Wrzos”.

Wśród tych atrakcji znalazły się: przejażdżki konne, strzelanie z łuków i pistoletów, limuzyna hummer, dmuchańce, zjeżdżalnie, basen z łódkami i walcami, foto lustro, samochody strażackie, tir i malowanie twarzy i tatuaży. Największą popularnością na tegorocznym festynie cieszyła się loteria, przygotowana przez rodziców, w której można było wylosować bardzo atrakcyjne nagrody. Każdy miał okazję skosztować kiełbaskę z grilla, hod-dogi, hamburgery, frytki, a także przeróżnych słodkości.

Festyn rodzinny to głównie zasługa dyrektora Andrzeja Ziajora, ale także naszych rodziców oraz zgodnej współpracy nauczycieli, rodziców i uczniów, a także pomocy różnych instytucji i osób prywatnych, które wspierają tę inicjatywę. Szczególne podziękowania składamy na ręce Wójta Gminy Ostrów – G. Ożoga i Dyrektora CKiB Gminy Ostrów – W. Więcha za okazaną pomoc w realizacji tegorocznego festynu. – Szkoła Podstawowa im Bł Ks Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie

zdjęcia Gmina Ostrów i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skrzyszowie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x