Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Poszukiwany 27-latek zatrzymany podczas interwencji

Kilka najbliższych miesięcy w zakładzie karnym, spędzi 27-latek, który został zatrzymany przez ropczyckich funkcjonariuszy podczas interwencji. Mieszkaniec województwa warmińsko – mazurskiego był poszukiwany za kradzież. Nakaz zatrzymania mężczyzny wydał Sąd Rejonowy w Kolbuszowej.

W piątek, po godz. 15, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach otrzymał zgłoszenie, że na terenie dworca PKP w Ropczycach przebywa mężczyzna, który „dziwnie” się zachowuje. Na miejscu policyjny patrol, zastał opisanego w zgłoszeniu mężczyznę, który miał trudności z komunikowaniem oraz utrzymaniem równowagi. Policjanci wyczuli od niego alkohol.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 27-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kolbuszowej celem odbycia łącznej kary 127 dni pozbawienia wolności.

Mieszkaniec województwa warmińsko – mazurskiego był poszukiwany za przestępstwo kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi, skąd trafił do zakładu karnego.

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x