Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

75-lecie Ludowego Klubu Sportowego Inter Gnojnica

18 listopada w sali widowiskowej Wiejskiego Centrum Kultury w Gnojnicy Dolnej odbyła się uroczysta gala z okazji 75-lecia Ludowego Klubu Sportowego Inter Gnojnica. Klub istnieje nieprzerwanie od 1948 roku i jest jednym z najstarszych w powiecie ropczycko-sędziszowskim.

Jak to określił prezes naszego klubu Michał Bieś, 18 listopada stroje sportowe zamieniliśmy na galowe by świętować piękny jubileusz naszego klubu. Jak przystało na klub z 75 letnim stażem, jedynym, bez przerwy działającym na terenie Gminy Ropczyce, w którym na dzień dzisiejszy w piłkę kopie ponad 80 zawodników, zorganizowana gala jubileuszowa, będąca zwieńczeniem imprez towarzyszących obchodom, była wielkim wydarzeniem.– LKS Inter Gnojnica.

Świętowanie rozpoczęło się od Mszy Świętej, a następnym etapem jubileuszu była gala, która zorganizowana została w Wiejskim Centrum Kultury w Gnojnicy. Odznakami honorowymi odznaczeni zostali działacze i zawodnicy klubu. Tytuł Honorowego Prezesa Klubu otrzymali Stanisław Bieś oraz Wiesław Kot, którzy w tym gremium dołączyli do Emila Siwca. Tytuł honorowego członka klubu  otrzymał Zenon Charchut. Przed nim tą honorową godność otrzymali Leon Marciniec i Bolesław Bujak. Na zabrakło również gratulacji i podziękowań.

zdjęcia TVM Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x