Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Uroczystości z okazji 105 rocznicy odzyskania Niepodległości

Jutro 11 listopada, wszyscy będą obchodzić Święto Niepodległości. W każdej gminie zaplanowano z tej okazji uroczystości patriotyczne. Poniżej prezentujemy plakaty, na których są zawarte progamy tych wydarzeń.

.

Gmina Wielople Skrzyńskie – informacja GOKiW

Gminne obchody Święta Niepodległości, w tym rok się w Brzezinach.

Uroczystości rozpoczną się o 9.45 pod Krzyżem Upamiętniającym Bohaterów Powstania Styczniowego, gdzie nastąpi złożenie kwiatów oraz występ Chóru „Gloria”. O godz. 10.30 uczestnicy w uroczystej asyście Orkiestry Dętej OSP Brzeziny oraz Mażoretek TIA z Brzezin w barwnym korowodzie udadzą się do Kościoła pw. Św. Mikołaja w Brzezinach, gdzie zespół Regionalny „Wielopolanie” w pięknych strojach zatańczy dla nas „Poloneza” .

O 11.00 serdecznie zapraszamy na Mszę Św. w intencji Ojczyzny, po której udamy się do Szkoły Podstawowej Nr. 1 im. ppłka Ludwika Marszałka „Zbroi” w Brzezinach na część artystyczną przygotowaną przez uczniów tej Placówki oraz Męski Chór Rolników im. Stanisława Świerada z Wielopola Skrzyńskiego. Uroczystości uświetnią Drużyny Orląt i Strzelców ze Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Nawsiu oraz Drużyna Harcerska „Bardo” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Marii Lachman w Brzezinach-Berdechowie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x