Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Kazimierz Moskal Uhonorowany Tytułem “Zasłużony dla Gminy Ostrów”

Podczas uroczystej sesji Rady Gminy Ostrów w dniu 29 grudnia 2023 roku, Kazimierz Moskal, doświadczony poseł na Sejm i zaangażowany działacz społeczny, został uhonorowany przez wójta Gminy Ostrów Grzegorza Ożoga i radę gminy tytułem “Zasłużony dla Gminy Ostrów“.

W swojej przemowie Kazimierz Moskal nie tylko podziękował za wyróżnienie, ale również przedstawił swoją wizję lokalnego rozwoju, co może być znaczące w kontekście przyszłych wyborów samorządowych.

W swoim wystąpieniu, Kazimierz Moskal skupił się na znaczeniu projektów infrastrukturalnych dla regionu, szczególnie na budowie węzła autostradowego w Ostrowie.

Projekt ten, według Kazimierza Moskala, jest kluczowy dla lepszego połączenia Gminy Ostrów, Gminy Ropczyce i Gminy Wielopole z autostradą, co może znacząco przyczynić się do rozwoju gospodarczego i poprawy dostępności regionu. Moskal, podkreślając swoje zaangażowanie w ten projekt, wskazał na jego strategiczne znaczenie dla przyszłości i mobilności lokalnych społeczności.

W swojej przemowie, Kazimierz Moskal przywołał również historyczny przypadek Dębicy, Pilzna i Ropczyc w kontekście rozwoju sieci kolejowej w XIX wieku. Wskazał, jak Dębica skorzystała na przebiegu kolei przez centrum miasta, podczas gdy Ropczyce i Pilzno, które wyrażały obawy przed jej wprowadzeniem, straciły w długofalowej perspektywie.

Kazimierz Moskal, zwracając się do zgromadzonych, podkreślił wagę współpracy między różnymi szczeblami władzy oraz aktywności obywatelskiej w kształtowaniu przyszłości lokalnych społeczności.

Podsumowując swoje przemówienie, Kazimierz Moskal złożył serdeczne życzenia noworoczne dla mieszkańców gminy Ostrów i ich rodzin

Całość nagrania:

Zdjęcie główne: fot. Mateusz Surman

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oscar
Oscar
6 miesięcy temu

on jest super w porównaniu do innych pseudo polityków z okolicy

Anonimowo
Anonimowo
6 miesięcy temu

kiedy start prac przy węźle?

Dorota
Dorota
6 miesięcy temu

P. Moskal bardzo dobry człowiek

Marta
Marta
6 miesięcy temu

jedyny mądry i uczciwy w tej całej lokalnej polityce człowiek

Mieszkaniec
Mieszkaniec
6 miesięcy temu

Gratulacje dla Pana Kazimierza, kto miał do czynienia z Panem Posłem ten wie, że to człowiek uczciwy i pomocny. Ropczyce zasługują na takiego gospodarza, powodzenia.

andrew
andrew
6 miesięcy temu

Panie Kazimierzu, Ropczyce czekają na gospodarza

Obywatel RP
Obywatel RP
5 miesięcy temu
Reply to  andrew

taa i dlatego go w Ostrowie nagradzają jeblem po prostu jebłem koleś co nic dla Ropczyc nie zrobił będac posłem teraz idzie na burmistrza jak go nie wpisali na listy do Sejmu – wstyd panie Moskal i jeszcze masz czelność pokazywac si we oraz akceptować wybryki pana Darłaka oj oj

7
0
Would love your thoughts, please comment.x