Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Udekoruj z nami WIRTUALNĄ CHOINKĘ! Dajemy GWARANCJĘ, że bombka się nie stłucze!

W magiczny czas świąt, gdy ulice mienią się kolorowymi światełkami, a domy wypełnione są zapachem choinki, RRS24.net ma dla Ciebie wyjątkową propozycję. W tym roku możesz uczestniczyć w dekorowaniu wirtualnej choinki, dodając do niej swoją własną, wirtualną bombkę. Co więcej, dajemy Ci GWARANCJĘ, że ta bombka się nie stłucze!

Choinka, już udekorowana, pojawi się na naszej stronie www.RRS24.NET już 17 grudnia. Natomiast w mediach społecznościowych, na Facebooku i Instagramie, zagości wraz z Wieczorem Wigilijnym – 24 grudnia. To niepowtarzalna okazja, aby włączyć się w tworzenie magicznego klimatu świąt online.

Dlaczego Warto zakupić bombkę?

Decydując się na zakup wirtualnej bombki, otrzymujesz nie tylko okazję do wspierania RRS24.net, ale także reklamę i personalizowany projekt bombki ze swoim logo firmy, imieniem, nazwiskiem lub Nickiem – według własnych preferencji.

Co więcej, wraz z opublikowanym zdjęciem udekorowanej choinki, pojawią się nazwy firm lub osób, które zakupiły bombki, wraz z linkami do ich fanpage’ów lub stron internetowych.

Zamówienia na bombki przyjmujemy do 15 grudnia do godziny 17:00. Miejsce na choince jest ograniczone, więc nie zwlekaj z decyzją!

Choinka na stronie głównej portalu RRS24.net

Udekorowana choinka będzie gościć na stronie głównej portalu RRS24.net aż do Nowego Roku – 1 stycznia 2024 roku. To doskonała okazja, aby Twoja firma czy osoba była widoczna online przez cały okres świąteczny i jeszcze dłużej.

Jak kupić bombkę?

Zakup wirtualnej bombki jest prosty i przyjemny. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami adres e-mailowy: redakcja@rrs24.net. W trakcie korespondencji ustalimy szczegóły, takie jak kolor bombki oraz przesłane logo czy nick. Cena wirtualnej bombki wynosi 100 zł brutto.

Do wyboru różne kolory bombek:

NIEBIESKI, SREBRNY, ZŁOTY, RÓŻOWY, ŻÓŁTY, ZIELONY, BIAŁY, CZERWONY

Zapraszamy do udziału w tej wyjątkowej inicjatywie, która pozwoli Ci poczuć magię świąt także w wirtualnej przestrzeni. Kupując wirtualną bombkę, nie tylko dodasz blasku naszej wirtualnej choince, ale również wesprzesz nasz portal RRS24.net. Niech te święta będą magiczne zarówno w realnym, jak i wirtualnym świecie! 🎄🌟

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x