Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

,,Drużyna roku” z kolejnym zwycięstwem

W dniu 28 stycznia odbyło się bardzo emocjonujące spotkanie pomiędzy drużyną KU AZS Uniwersytet Rzeszowski a Alter-Eco Maj-Bud Bystrzaki z Iwierzyc. Mecz siatkówki zakończył się imponującym wynikiem 3:0 na korzyść naszych Bystrzaków, co dodaje kolejne 3 cenne punkty w ligowej tabeli.

Dobra gra zawodników zaowocowała pewnym prowadzeniem w pierwszych dwóch setach. W trzecim secie przyszła chwila lekkiego zawirowania, jednak dzięki determinacji i zaangażowaniu zawodników, udało się utrzymać przewagę.

Sportowcy na swojej stronie szczególne podziękowania skierowali do publiczności: Bardzo dziękujemy Wam, nasi drodzy kibice! Wy nas nigdy nie zawodzicie. Dziękujemy, że znów tak licznie zebraliście się na hali w Iwierzycach! Razem stworzyliśmy niesamowitą atmosferę jak zawsze. Razem tworzymy i jesteśmy BYSTRZAKAMI.

Warto przypomnieć, że drużyna Bystrzaków została drużyną roku w powiecie ropczycko-sędziszowskim podczas X Powiatowej Gali Sportu. A to nie jedyne wyróżnienie podczas gali. Zawodnik Jakub Róg został sportowcem roku, a prezes klubu Maksymilian Mędrygał działaczem sportowym roku. Więcej o gali pisaliśmy TUTAJ. Gratulujemy.